Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 26.februāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Līga Mihaiļuka (pirmajā rindā no kreisās) un Vladimirs Mihaiļuks var pastāstīt, kas notiek, ja sapņi piepildās.

Ilga Marta Linkuma turpinās vadīt Ogres Invalīdu biedrību

Anita Zeiliņa

Ogres Kultūras centra Mazajā zālē pirmdien, 25.februārī, notika Ogres Invalīdu biedrības atskaites – vēlēšanu pilnvaroto sapulce. Par biedrības priekšsēdētāju atkārtoti uz trim gadiem ievēlēta Ilga Marta Linkuma.

 

 

 

 

 

– Kā, jūsuprāt, klājas invalīdiem Latvijā?

Everita Jaudzema no Ogres:

– Ja trotuāri nav aprīkoti, kur var uzbraukt ar ratiņkrēsliem, ja par to nav padomāts pie iestādēm un mājām, tad ir diezgan smagi. Invalīdiem daudz kur nav piekļuves. Arī ar naudu – droši vien – ir grūti.

 

 

Ar ekspozīciju iepazīstina gide Jana Iesalniece.

OVMM atklāta pastāvīgā ekspozīcija – «Pietura Ogre»

Dzintra Dzene

Piektdien, 22.februārī, klātesot Ogres novada domes vadībai, viesiem, kā arī Ogres Vēstures un mākslas muzeja (OVMM) kolektīvam, tika svinīgi atklāta sen gaidītā pastāvīgā ekspozīcija «Pietura Ogre», kur interaktīvā veidā iespējams iepazīt dažādas Ogres vēstures šķautnes.

 

 

 

Ikšķiles vidusskolas fizikas skolotāja Madara Miltoviča vada mācību stundu konkursa «Ekselences balva» klātienes kārtā.

Ikšķiles skolotāja Madara Miltoviča – «Ekselences balvas 2018» fināliste

Ritvars Raits

Ikšķiles vidusskolas fizikas skolotāja Madara Miltoviča kļuvusi par vienu no pasākuma «Ekselences balva 2018» 25 finālistiem (kopumā balvai tika pieteikti vairāk nekā 300 skolotāji no visas Latvijas). «Ekselences balva 2018» skolotāju Madaru Miltoviču pieteica Ikšķiles vidusskolas absolvente un nu jau arī skolotāja Monta Vanaga.

 

 

 

 

 

Lielvārdes novada patriote Dace Jansone kultūrvēsturisko materiālu apkopošanas procesā.

Pašvaldībai dāvā kultūrvēsturisku vākumu par Lielvārdes novadu

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā lielvārdiete un novada patriote Dace Jansone savai pašvaldībai uzdāvināja kultūrvēsturisku materiālu par Lielvārdes novadu. Dāvinājums sastāv no pilnīgi visiem pašvaldības izdevuma «Lielvārdes Novada Ziņas» numuriem, no rakstiem un fotoattēliem no bijušā Ogres rajona laikrakstiem «Ogres Ziņas» un «Ogres Vēstis», no tagadējās četru novadu avīzes «Ogres Vēstis Visiem», kā arī citiem Latvijas laikrakstiem.

 

 

 

 

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš pasniedz Atzinības rakstu lielvārdietim Jurim Gribustam.

Mūsu florbolistus sveic Saeimas namā

Ritvars Raits

22.februāra pēcpusdienā Saeimas namā norisinājās svinīgs pasākums, kura laikā ar pasaules čempionātā izcīnīto piekto vietu tika sveikta Latvijas vīriešu florbola izlase. Izlases sastāvā bija arī trīs Lielvārdes florbola audzēkņi – Juris Gribusts, Toms Akmeņlauks un Jānis Salcevičs.

 

 

 

 

 

 

Arī mīklas pagatavošanai vajadzīgas plašas un specifiskas zināšanas…

25 «knifiņi», lai mīkla vienmēr būtu izdevusies

Agate Gavare

Portāls www.edamkopa.lv piedāvā 25 vērtīgus padomus, kas noderēs, iejaucot un mīcot mīklu, kā arī cepšanas procesā.

 

 

 

 

Kas atsaucas labdarībai?

Dzintra Mozule

«Kas notiek ar cilvēkiem?» nesaprašanā ir mūsu lasītāja Valija. Tālāk viņa stāsta par kādu no smalko aprindu hronikām. Sabildēti izrādīties raduši svinētāji. Vien tekstā neparastākas vēsmas. Proti, gaviļnieks savas jubilejas viesiem pavēstījis, ka viņam visa ir gana, tāpēc ziedu un dāvanu vietā priecātos par ziedojumu priestera Andreja Mediņa dibinātajai zēnu skolai!

Ogrē šogad cer nosiltināt vismaz astoņus daudzdzīvokļu namus

Dzintra Dzene

SIA «Ogres Namsaimnieks» valdes loceklis Kaspars Grīnbergs informē, ka šobrīd Latvijas Attīstības finanšu institūcija «Altum» jau ir sniegusi pozitīvus atzinumus attiecībā uz piecu Ogres daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanas projektu īstenošanu un tuvākajā laikā tiek gaidīti atzinumi vēl par četrām dzīvojamajām mājām.

Tiesneša Nagļa «čekas maisu lietu» pēta arī «Nekā personīga»

Ritvars Raits

«OVV» jau ziņoja, ka publicētajās Valsts drošības komitejas (VDK) aģentu kartītēs bija atrodama informācija arī par Zemgales rajona tiesas Ogrē tiesnesi Arni Nagli. Pats tiesnesis publiski paudis, ka tas viņam bijis liels un nepatīkams pārsteigums. Pagājušajā nedēļā šo gadījumu padziļinātāk pētījis izmeklējošās žurnālistikas žanra raidījums «Nekā personīga», ko svētdienu vakaros pārraida kanālā TV3.

Valsts policija brīdina par jauniem krāpšanas paņēmieniem internetā

Agate Gavare

Valsts policija saņēmusi informāciju par diviem pēdējā laikā novērotiem krāpšanas veidiem, kas saistīti ar naudas līdzekļu pārskaitījumiem.

Sniedz palīdzību

20.februārī kādās mājās Lielvārdē I. sniegta medicīniskā palīdzība. Cietušajai konstatēts galvas sasitums un alkohola reibums. Sieviete no hospitalizācijas atteicās. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Jaunogres vidusskolas skolēni zīmē savas dienasgrāmatas vāka dizainu

Nodibinājums «Zinātnes un inovāciju parks» jau ceturto gadu īsteno projektu «Dienasgrāmata», kura ietvaros Latvijas skolām tiek izstrādātas individuāla satura un dizaina skolēnu dienasgrāmatas. Šajā mācību gadā minētajā projektā, kas ilgs no 1.marta līdz 1.aprīlim iesaistījusies arī Jaunogres vidusskola.

Matemātikas olimpiādes uzvarētāji

Uldis Prancāns

Ogres novada matemātikas olimpiādē 5.-8.klašu audzēkņiem piedalījās 54 sarežģīto skaitļu, vienādojumu, formulu un citu algebriski ģeometrisku rēbusu pārzinātāji.