Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 26.jūnija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 26.jūnija numurā:

Ervīns Zelts no Norvēģijas: „Latvija ir un vienmēr paliks mājas. Svešumā nav māju, bet gan mājoklis, kur esi apmeties…”

Ar šo Dzintras Dzenes rakstu „Ogres Vēstis Visiem” sadarbībā ar Mediju atbalsta fondu uzsāk jaunu rubriku „Dzērvene mājās vai medus karote svešumā?”. Tajā stāstīsim gan par tiem mūsu puses cilvēkiem, kuri jau pirms daudziem gadiem uzsākuši dzīvi svešumā, gan par tiem, kuri bija devušies projām, bet pēc kāda laika atgriezās, gan arī par tuviniekiem Latvijā, kuru mīļie dzīvo tālumā. Meklēsim atbildi uz vissvarīgāko jautājumu – kam būtu jānotiek, lai tautieši atgrieztos mājās uz palikšanu.

Vairāk par Marikas un Ervīna Zeltu ģimeni, tās pieredzi un pārdomām – jaunajā “OVV”!

* Telefonkrāpnieki kļūst arvien rafinētāki;

* Ogres teātris sezonu noslēdz ar “Skroderdienām Silmačos”

Pēc jubilejas izrādes ONKC direktores pienākumu izpildītāja Elīna Aupe sveica OT kolektīvu ar šo nozīmīgo notikumu un pasniedza Paldies rakstus par radošo ieguldījumu aktieriem, kuri šajā izrādē ir spēlējuši visus desmit gadus. Tie ir: Astra Kolberga, Guntis Kolbergs, Guntars Arājs, Edijs Čibels, Juris Gasparovičs, Evija Majore, Anita Saukane, Signe Stabinge, Margarita Lutere, Lauma Straume un Kalvis Kravalis.

* Aicina sabiedrību sadzirdēt tos, kuri nedzird

Vairāk atklāj sociālā projekta “Sadzirdi mani!” idejas autore, biedrības “Modus Vivendi A” valdes priekšsēdētāja, Gerdas mamma Anita Rošāne.

* Manguļu ģimenes “Meduspods” Meņģelē;

* Pie Dubkalnu ūdenskrātuves redzēta “velna slota”;

* Ģērķu pilskalns Meņģelē – jauns pilskalns Ogres novadam un Vidzemei

“Nākamā rosinošā ziņa par Ģērķu pilskalnu tika publicēta 2004.gadā G.Patmalnieka Ogres upes ceļvedī. G.Patmalnieks bija daudz staigājis pa Ogres krastiem, daudz ko ieraudzījis, runājis ar cilvēkiem un Ģērķu pilskalna sakarā rakstīja, ka Ģērķu pilskalnu zina daudzi, bet precīza vieta pazudusi. Kāda vecāka sieva pat bijusi gatava iet pilskalnu rādīt, bet kājas vairs nav bijušas labas tālajam gājienam,” cita starpā raksta arheologs, prof., Dr. Juris Urtāns.

Vairāk – jaunajā “OVV”!

* Aizraujošs, spēkpilns un dvēselisks ceļojums dabas kultūrā un ONKC telpās.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!