Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 26.maija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 26.maija numurā:

* Ogrē jau trešo nedēļu turpinās zāles pļaušana;

* Pēc 11 gadu ilgas tiesāšanās faktiski atsauc prasību pret Ogres mēru Helmani

“Kas patiesībā 21. maijā notika tiesas sēdē?

Prokurors faktiski atteicās no apsūdzības, atzīstot tiesai, ka pēc tās apsūdzības, kas man ir celta, mani notiesāt nevar. Bet tā vietā, lai atbilstoši likumam lūgtu lietu izbeigt, lūdza iespēju sākt visu no sākuma atkal pirmās instances tiesā, lūdzot atcelt pat pirms tam tik ļoti slavināto tiesneses Z.Kusiņas spriedumu. Tā teikt, ja nevaram notiesāt šādā veidā, mēģināsim atrast citu. Prokuratūrai 11 gadi acīmredzot bija par maz, lai noformulētu, ko tad es galu galā esmu izdarījis. Jautājums retorisks – vai arī 20 gadi būs pietiekošs laiks?

Mēs bieži vien saistībā ar tiesu procesiem runājam par saprātīgiem termiņiem. Kā var būt saprātīgi termiņi bez saprāta? Gribu piebilst, ka šajā laikā tiek lemts par jauna ģenerālprokurora amata pretendentiem un kritērijiem jauna ģenerālprokurora izvēlei. Uzskatu, ka ģenerālprokuroram jābūt tādam, kurš spētu sakārtot prokuratūras patvaļas, nenoslogotu tiesas ar bezjēdzīgām lietām, tādam, kuru nevirza kāda politiskā partija un kurš ir profesionāls, tādam, pie kura nevar pienākt un kaut ko sarunāt.

Es ceru, ka mēs uzbūvēsim valsti – saprātīgu un taisnīgu, kurā cilvēks ir svarīgāks par politiskiem pasūtījumiem,” tā E.Helmanis.

* Ogrēniete Simona Kotekina piedalās konkursā “Mrs.Latvija”;

* Ogrē pārbūvēs Skolas un Birzgales ielas, izbūvēs iekārto gājēju tiltu pār Ogres upi

Jau realizēta Amatnieku un Rūpnieku ielas pārbūve, tagad kārta Birzgales ielai. Kas attiecas uz gājēju tilta izbūvi, īstenojot šo projektu, veidosies pastaigu loks – Ogres upi var šķērsot pa Loka tiltu, tad virzīties pa Čakstes prospektu līdz Lašupēm un atnākt atpakaļ pa jauno tiltu. Celiņi tiks noasfaltēti, lai varētu gan skrituļot, gan pārvietoties ar riteni. Kopējam pilsētas tēlam un veidolam tas būs labs risinājums. Un otrs būtisks aspekts ir tas, ka Lašupēs nav neviena veikala. Pārejot pār gājēju tiltu, iedzīvotājiem būs iespēja nokļūt Rībelītes apkātnē, kur ir veikals.

Gana nozīmīgs ir arī Skolas ielas projects. Turklāt Skolas ielā tiks izveidots liels auto stāvlaukums.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Ļoti gardas rabarberu kūkas recepte;

* Laba ideja: iepazīsti enerģētikas muzeju Ķegumā vai aizbrauc aplūkot Ķeipeni!

Vairāk – jaunajā “OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!