Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 26.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ķeguma novada pašu sportiskāko iedzīvotāju kopbilde.

Godina un sveic Ķeguma novada Sporta laureātus

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē Ķeguma tautas namā bija pulcējušies novada paši sportiskākie iedzīvotāji, kuriem gadskārtējā pasākumā «Ķeguma sporta laureāts – 2018» paldies par sasniegumiem un uzvarām teica pašvaldība. Par Gada sportisti tika atzīta Agita Ilze Kaļva (vieglatlētika), par Gada treneri – Kaspars Dumpis, bet par Gada komandu – «SK Birzgale» (florbols). Vaclavs Griņevičs saņēma balvu «Par mūža ieguldījumu sportā».

 

Jau pavisam drīz ogrēnieši un pilsētas viesi varēs novērtēt dzelzceļa tunelī ierīkoto lifta pacēlāju sniegtās ērtības.

Ogres dzelzceļa tuneļa un liftu pacēlāja izbūves darbi ir pabeigti

Dzintra Dzene

Tie, kas ikdienā šķērso Ogres dzelzceļa tuneli, ir ievērojuši, ka būvdarbu vietas norobežojumi, kas te atradās kopš šā gada sākuma, nu ir pazuduši un skatam paveras sen gaidītais lifta pacēlājs. Tiesa gan, tas vēl šobrīd nedarbojas, jo nepieciešama dokumentācijas saskaņošana.

 

 

 

 

Ķeipenes vizītkartes – S. Eizenšteina komunikāciju centra bioieplakas – tuvplāna fragments.

Ķeipenes Komunikāciju centra teritoriju «sargās» bioieplaka

Uldis Prancāns

Iedzīvotāju grupa «Sakoptas vides mīļotāji», kuriem patiesi rūp tīra, sakārtota, interesanta, dabīga un daudzveidīga apkārtējā vide, īstenojuši projektu «Bioieplaka Ķeipenes Komunikāciju centra teritorijā».

 

 

 

 

 

– Vai ir kāds labs darbs, ko jūs gribētu izdarīt?

Jānis Lubgans no Ogres:

– Es gribētu pielikt pūles un panākt, lai bērniem un visiem Ogres iedzīvotājiem būtu Ziemas sporta un atpūtas centrs, kur varētu nodarboties ar kalnu slēpošanu. Inventāru sākumā varētu dot bez maksas…

 

 

Otorinolaringoloģe Aija Emsiņa atzīst, ka uz darbu Ogres slimnīcā brauc ar prieku.

Otorinolaringologs Aija Emsiņa: «Svarīga ne vien ārstēšana, bet arī profilakse»

Dzintra Dzene

Otorinolaringologs jeb ausu, kakla un deguna ārste Aija Emsiņa SIA «Ogres rajona slimnīca» strādā kopš šā gada aprīļa un pagaidām gan lielos, gan mazos pacientus pieņem reizi nedēļā – pirmdienās, turklāt lielākoties ar ģimenes ārsta nosūtījumu. Tuvākajā nākotnē plānots aprīkot operāciju zāli, lai daktere Ogres slimnīcā varētu veikt arī otorinolaringologa jomā esošās operācijas, kas līdz šim Ogrē nebija pieejamas, tādējādi aiztaupot pacientiem braucienu uz citu medicīnas iestādi.

 

 

 

Goda ģimenes gada vēstnese Madara Biedriņa apsveikusi izklaides parka «Avārijas brigāde» direktoru Mārtiņu Brezaucki kā ģimenēm draudzīgākā uzņēmuma vadītāju.

Izklaides parks «Avārijas brigāde» atzīts par ģimenēm draudzīgāko

Ritvars Raits

Biedrība «Babyroom» jau otro gadu rīkoja aptauju – balsošanu par ģimenēm draudzīgākajiem uzņēmumiem, kas notika interneta vietnē www.calis.lv. Šoreiz starp laureātiem arī viens mūspuses uzņēmums – izklaides parks «Avārijas brigāde», kas atrodas Lēdmanes pagastā.

 

 

 

 

 

 

 

Treneris Raivis Rubīns (pirmais no kreisās) un viņa sudraba puiši Cēsīs.

Ogres NSC jaunie futbolisti sezonu noslēdz ar sudraba medaļām

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē Cēsīs norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta U-14 vecuma komandu Attīstības grupas finālturnīrs, kurā astoņu vienību konkurencē sudraba medaļas izcīnīja Raivja Rubīna trenētā «Ogres NSC». Divi ogrēnieši saņēma individuālās balvas – Raivo Stūriņš tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu, bet Renārs Zīmelis – par labāko pussargu.

 

 

 

Ogres NSC jaunie handbolisti un viņu trenere Natālija Kudrjavceva.

Ogres NSC jaunie handbolisti – Latvijas čempionāta līderi

Ritvars Raits

Šīs nedēļas sākumā Salaspilī norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta handbolā pirmā posma spēles 2005.gadā dzimušiem zēniem, ko lieliski aizvadīja Natālijas Kudrjavcevas trenētā komanda «Ogres NSC», kas turnīru sāka ar četrām uzvarām četrās spēlēs.

 

 

 

Rudens kausu ieguvēji: Ivars Upītis (no kreisās), Arturs Bratuškins un Nauris Reinsons.

Rudens kausu šaušanā izcīna Arturs Bratuškins

Ritvars Raits

20.oktobrī Ogres šautuvē notika Ogtres novada sporta centra organizētas sacensības šaušanā ar pistoli – «Rudens kauss». 20 snaiperu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Arturs Bratuškins, kurš bija nepārspējams abos vingrinājumos, abas pārējās vietas uz goda pjedestāla tika Ivaram Upītim un Naurim Reinsonam.

 

 

 

 

Četras kājas, divas kājas…

Ritvars Raits

Vērojot, kā pirms Saeimas vēlēšanām daža politiskā partija praktiski zombēja savu potenciālo elektorātu, atcerējos Džordža Orvela romānu «Dzīvnieku ferma» un nolēmu to pārlasīt…

 

Iespējams, veic patvarību

Saņemta informācija, ka Ikšķilē, iespējams, veikta patvarība koplietošanas stāvlaukumā. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Karote darvas medus mucā

Vasīlijs Kudiķis, Ogrē

Izlasīju Annas Kudeiko rakstu par Ogres vecupes labiekārtošanu. Piekrītu tam, ka pludmalē tiešām pēc labiekārtošanas izskatās ļoti jauki. Tomēr ir arī dažas nianses, kuras neiepriecina un kuras vajadzētu risināt.

1962.gada 27.oktobri atceroties

Ēriks Kupčs, Ikšķilē

Saprātīgā radība cilvēks, varaskāres, alkatības, egoisma un agresivitātes dziņu vadīts, šķērsojis robežu, kas apdraud šī laikmeta civilizācijas pastāvēšanu uz planētas Zemes.

Savus labos vārdus sakām ikdienā!

Ilga Linkuma, Ogres Invalīdu biedrības vadītāja

Diez kāpēc visus labos vārdus vienmēr taupām svētkiem? Savējos aicinu ar tiem neskopoties arī ikdienā.