Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 26.septembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

P/A «Ogres namsaimnieks» direktors Aigars Briedis kopsapulces gaitā sniedza izsmeļošas atbildes uz māju vecāko iesniegtajiem jautājumiem.

Ogres daudzdzīvokļu namu māju vecākie tiekas ikgadējā kopsapulcē

Dzintra Dzene

Ceturtdien, 21.septembrī, Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē notika Ogres novada pašvaldības aģentūras «Ogres namsaimnieks» rīkotā ikgadējā daudzdzīvokļu māju vecāko kopsapulce, kuras mērķis bija iepazīstināt ar šogad padarītajiem darbiem, kā arī informēt par plāniem nākamajam gadam. Sapulces laikā klātesošie varēja uzklausīt P/A «Ogres namsaimnieks» nodaļu priekšnieku stāstīto, saņemt atbildes uz iepriekš iesūtītajiem jautājumiem vai, izmantojot iespēju, uzdot tos sanāksmes laikā.

 

 

 

 

Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki aizvadītājā nedēļā atzīmēja 25.gadadienu kopš šīs institūcijas izveidošanas.

Ogres novada pašvaldības policija svin ceturtdaļgadsimta jubileju

Dzintra Dzene

Piektdien, 22.septembrī, Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē uz svinīgu pasākumu pulcējās Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki un viņu sadarbības partneri, lai atzīmētu 25.gadadienu, kopš Ogres novadā tika izveidota pašvaldības policija.

 

 

 

 

 

Uzņēmuma «Media Control» pārstāvis māca, kā pareizi rīkoties ar ugunsdzēšamo aparātu. Šoreiz mācekļa lomā «OVV» žurnāliste Dzintra Dzene, kas pašvaldībā bija ieradusies uz kādu citu pasākumu, bet negaidot ēku nācās pamest, jo tieši tobrīd notika ikgadējās ugunsdrošības apmācības.

Ugunsdrošības mācības nebūt nav formalitāte

Dzintra Dzene

Par to piektdien, 22.septembrī, varēja pārliecināties arī «OVV», ierodoties uz kādu iepriekš plānotu tikšanos, ko pēkšņi pārtrauca sirēna, un visiem tobrīd ēkā esošajiem darbiniekiem, kā arī viesiem telpas nācās steigšus pamest.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jumpravas Jauniešu domes aktīvisti savā jauniegūtajā telpā.

Jumpravas Jauniešu dome iegūst savu telpu

Arta Jurgensone, Jumpravas jauniešu domes vadītāja

19.septembrī notika Jumpravas Jauniešu domes telpas atklāšana. Uz šo svinīgo pasākumu bija ieradušies arī Lielvārdes novada Jauniešu domes aktīvisti, Lielvārdes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Zita Bērziņa, Jumpravas pagasta pārvaldes vadītāja Diāna Borozkina un citi atbalstītāji.

 

 

 

– Kā brīvdienās izbaudījāt saulaino atvasaru?

Liene Baldiņa no Ogres:

– Sestdien ar meitiņām Vikiju un Elīnu, kā arī kopā ar draugiem viesojāmies Jūrmalā – pastaigājāmies pa pilsētu, bijām arī pie jūras. Svētdien, kad arī laiks bija lielisks, pastrādāju dārzā.

 

 

Uz goda pjedestāla vidusskolēni – uzvarētāji zviedru stafetē: Madlienas vidusskola (no kreisās), E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola un Ogres Valsts ģimnāzija.

Olimpiskajā dienā Ogrē labākie rezultāti lielvārdiešiem un taurupiešiem

Ritvars Raits

22.septembrī visā Latvijā jau septīto reizi norisinājās sportiski atraktīvais pasākums mācību iestāžu audzēkņiem «Olimpiskā diena», kuras devīze bija: «Sporto Svaigā gaisā!». Ogres un Lielvārdes novadu bērni un jaunieši sportoja Ogres stadionā.

 

 

 

 

 

 

J.Daliņa piemiņas sacensībās Ogrē sieviešu konkurencē uzvarēja mājiniece Anita Čuhnova (vidū).

Soļošanas sacensībās uzvar Čuhnova, Žuravļova un Streilis

Ritvars Raits

23.septembrī gluži vai vasarīgos laika apstākļos Ogres stadionā notika tradicionālās leģendārā latviešu soļotāja – Eiropas čempiona un olimpiskā vicečempiona Jāņa Daliņa (05.09.1904.-11.06.1978.) piemiņas sacensības. Starp sacensību uzvarētājiem arī trīs mūspuses soļotāji – Anita Čuhnova, Rita Žuravļova un Lauris Streilis.

 

 

 

 

Jānis Priževoits pēc uzvaras Ikšķilē saņem šampanieša «dušu».

Ķegumietis Jānis Priževoits triumfē SEB MTB velomaratonā

Ritvars Raits

Ikšķilē notikušajā SEB MTB velomaratona septītajā posmā «Virši – A» distancē vīru konkurencē uzvarēja Jānis Priževoits. Pateicoties šim panākumam, ķegumietis jau vienu posmu pirms sacensību noslēguma kļuvis par uzvarētāju arī kopvērtējumā.

 

 

Laipas tests

Ritvars Raits

Ne velti mēdz teikt, ka cilvēkus vislabāk var iepazīt nelaimē. Ja pirms nedēļas notikušo Ogres vēsturiskās laipas pārraušanu ar spēcīgo palu straumes spēku var uzskatīt par nelaimi, tad tiešām – tas bija kā labs indikators, lai uzzinātu, ko patiesībā mūsu līdzgaitnieki domā. Kā to varēja uzzināt? Ja agrāk uz savu nelaimi mēdzām sarauties, bet uz cita – izstiepties, tad tagad moderni kļuvis izpausties interneta sociālajos tīklos.

Par pensiju piegādi dzīvesvietā būs jāmaksā vairāk

Ar 1.janvāri tiks mainīta cena par Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirto valsts pensiju, pabalstu vai atlīdzību piegādi saņēmēja dzīvesvietā. Sākot no nākamā gada janvāra, VSAA no izmaksājamās pensijas, pabalsta vai atlīdzības ieturēs 2,39 eiro līdzšinējo 1,74 eiro vietā.

Iesvētības Ogres tehnikumā beidzas ar olu kaujām

Dzintra Dzene

Aizvadītajā nedēļā Ogres tehnikumā (OT) notikušās jauno audzēkņu iesvētības dažu huligāniski noskaņotu audzēkņu dēļ diemžēl pārvērtās par nekontrolējamu pasākumu ar likumsargu iejaukšanos.

Saņem draudus

20.septembrī I. Lielvārdē, Virsaišu ielā, izteikti draudi. 22.septembrī 1993.g. dzimušajai E. Ogrē, Bērzu alejā, draudi izteikti telefoniski.