Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 27.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Dainis Širovs.

Izdzīvo, pateicoties Ogres slimnīcas mediķu profesionalitātei

Dzintra Dzene

Pateicoties Ogres slimnīcas mediķu profesionalitātei un neatliekamās medicīniskās palīdzības pieejamībai 24 stundas diennaktī, divu pēdējo nedēļu laikā slimnīcā ar smagām, dzīvībai bīstamām traumām nogādātie vīrieši Ziemassvētkus varēja sagaidīt jau mājās.

 

– Kāds jums bijis aizejošais gads?

Laima Līdaka no Mazozoliem:

– Gads – prieka pilns, jo piedzima – meitiņa Alise. Šobrīd esmu bērna kopšanas atvaļinājumā. Ar vīru Mārtiņu kādu laiku dzīvojam un strādājam Vācijā; tur ļoti pietrūkst ģimenes pārstāvju un draugu; nu esam ieradušies Latvijā, lai ģimenē sagaidītu Ziemassvētkus un Jauno gadu.

 

Ķeipenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Sirsonis.

Vilnis Sirsonis: «Mums jāiesaistās valsts un pašvaldības procesos, jādomā līdzi, jo mēs jau paši esam tā valsts…»

Uldis Prancāns

Šoreiz «Ciemos pie mums» – Ķeipenes pagasta pārvaldes vadītājs kopš 2001.gada Vilnis Sirsonis. Šajā laikā paveikts daudz – sniegts mērķtiecīgs atbalsts Ķeipenei, lai pagasts spētu sekmīgi strādāt, sekot līdzi novitātēm un mainīties mūsdienu straujajā laikmetā; protams, darbu ritmā sakārtota siltumapgādes sistēma, ūdenssaimniecība, pašvaldības ēkas; visu neuzskaitīt.

 

 

Ogres novada uzņēmēju forumā «Ceļojums uz Ogri».

Ogrē aizvadīts novada uzņēmēju forums «Ceļojums uz Ogri»

Dzintra Dzene

Neilgi pirms Ziemassvētkiem, 17.decembrī, Ogres novada Kultūras centra mazajā zālē pulcējās novada uzņēmēji, pašvaldības, Zemkopības un Ekonomikas ministrijas pārstāvji, kā arī viesi no Ukrainas, tostarp Ukrainas vēstnieks Latvijā un Latvijas vēstnieks Ukrainā, lai piedalītos Ogres novada uzņēmēju forumā «Ceļojums uz Ogri».

 

 

Godināšanas pasākuma viesi.

Lielvārdē godina valsts un pašvaldības apbalvojumu kavalierus

Ritvars Raits

Pirms pašiem Ziemassvētkiem Lielvārdē tikai iedibināta jauna tradīcija – 20.decembrī Mūzikas un mākslas skolā notika pasākums, kura laikā tika godināti un sumināti valsts un pašvaldības apbalvojumus saņēmušie Lielvārdes novada iedzīvotāji.

 

 

 

Ogrēniete Santa Kamša.

Ogrēniete Santa Kamša laimē 1850 eiro

Labu dāvanu tieši pirms Ziemassvētkiem sev sarūpēja ogrēniete Santa Kamša, kas TV šova «SuperBingo» Simtgades papildspēlē laimēja 1850 eiro.

 

 

 

 

 

«Ogres Milži» spēlē pret «Montu».

Ogres čempionātu bez zaudējumiem turpina «Monta» un «Ella Auto»

Ritvars Raits

22.decembrī Ogres novada atklātajā čempionātā basketbolā tika aizvadītas aizejošā gada četras pēdējās spēles. Jauno gadu bez zaudējumiem sagaidīs tikai divas vienības, kas abas pārstāv Ogri – komandai «Monta» ir piecas uzvaras, bet «Ella Auto» – četras.

 

 

Pretuzbrukumā dodas Kristaps Dārgais.

BK «Ogre» savu 15.uzvaru svin mačā pret «Ventspili»

Ritvars Raits

Latvijas-Igaunijas basketbola līgas turnīru nevainojami turpina komanda BK «Ogre», kas 15 spēlēs jau guvusi 15 uzvaras. Piecpadsmito panākumu ogrēnieši svinēja 21.decembrī, kad savā laukumā ar 97:92 pieveica «Ventspils» basketbolistus. Jāpiebilst, ka ogrēnieši pašreizējos Latvijas čempionus šosezon pieveica jau otro reizi.

 

 

 

Ogres NSC handbola komanda.

Ogres jaunajiem handbolistiem sudraba medaļas Jūrmalā

Ritvars Raits

17.decembrī Ogres novada Sporta centra (Ogres NSC) U14 vecuma grupas handbolistu komanda piedalījās Jūrmalas Sporta skolas atklātajā turnīrā, kur četru komandu konkurencē izcīnīja godpilno otro vietu un sudraba godalgas.

 

 

 

Kāpostu salāti ar grauzdiņiem.

Kāpostu salāti ar grauzdiņiem

Agate Gavare

Jaunais gads tuvojas ar joni, tāpēc varbūt kādai saimniecei, kura plāno galdā celt vismaz deviņus dažādus ēdienus, lieti noderēs vienkārša recepte, kā pagatavot kāpostu salātus ar grauzdiņiem.

 

 

 

Zaļi baltie gadu mijas svētki

Ritvars Raits

Ziemassvētki un Jaunais gads klāt, bet ārā zaļo zālīte. Laikam mums būs jāsāk pierast, ka arī sniegs ir brīnums – Ziemassvētku brīnums… Bet patiesībā Ziemassvētki nekad nav bijuši iedomājami arī bez zaļās krāsas – bez tā zaļuma, ko tiem piešķir svētku eglīšu zaļoksne.

Astoņu projektu pienesums Ogrē

Uldis Prancāns

Ogres novada pašvaldība kopš 2006.gada rīko projektu konkursus, sniedzot vērtīgu iespēju uzņēmīgiem iedzīvotājiem un nevalstiskajām organizācijām īstenot savas idejas dažādās ar dzīves vides kvalitātes uzlabojumu saistītās jomās.

Pārvietojas bez atstarotāja

19.decembrī 1998.g. dzimusī K. Tīnūžos, Liepu ielā, diennakts tumšajā laikā pārvietojās bez gaismu atstarojošas vestes vai citiem gaismu atstarojošiem elementiem. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.