Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 27. septembra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

* Vēlēšanu iecirkņi sākuši darbu

Sākusies iepriekšējā nobalsošana, gaidot šā gada lielāko notikumu – 14. Saeimas vēlēšanas. Uz nākamajiem četriem gadiem ievēlēsim 100 parlamenta deputātu. Vēlētāji, kuri svarīgu iemeslu dēļ nevarēs nobalsot vēlēšanu dienā, savas balsis drošā glabāšanā var nodot, nobalsojot iepriekš. Ogres novadā šim mērķim izveidoti divi vēlēšanu iecirkņi – Ogrē un Lielvārdē –, kas jau uzsākuši darbu.

* Aktuālais komentārs. Strādāt par deputātu

Bieži ir dzirdēts, ka pedagogi jūtas pienācīgi nenovērtēti savā profesijā, arī zemākā un vidējā līmeņa medicīniskais personāls. Taču ir viena profesija vai, precīzāk, amats, kas sabiedrībā tiek īpaši pelts un nievāts. Tas ir deputāts.

* Skolēni Juglas kauju 105. gadadienā

Vairāk nekā tūkstoš Ogres novada skolēnu, pieminot Juglas kauju 105. gadadienu, devās tradicionālajā militāri patriotiskajā pārgājienā pa Zilajiem kalniem.

* Kriminālo notikumu apskats

Piekauti, sakosti, apzagti. Kā iepriekšējās dienās gājis vai drīzāk negājis dažiem ogrēniešiem.

* Pašvaldības policijai – 30!

Ogres novada Pašvaldības policija nosvinējusi 30. dzimšanas dienu.

Par godu šim notikumam Ogres novada Kultūras centrā notika svinīgs pasākums.

* Sagaidīts šā gada 400. mazulis!

Ogres slimnīcā 24. septembrī pulksten 7.12 piedzimusi meitenīte Gabriela, kura ir šā gada 400. slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākušais bērniņš.

* Būt zemniekam, tas ir darbs bez brīvdienām

Divi rīdzinieki, kuriem bija rimta dzīve, draugi, paziņas, labi apmaksāts darbs viesnīcā «Latvija», pēkšņi nolēma visu pamest, iegādāties zemi Madlienas pagastā un kļūt par lauksaimniekiem. Tas ir stāsts par Atmatu ģimeni – Guntu un Gati, kurš ikgadējā Zemkopības ministrijas organizētajā konkursā «Sējējs 2022» nule kā ieguva balvu nominācijā «Jaunais veiksmīgais zemnieks».

* Gundega Heidingere: «Skrienu, jo gribu sacensībās iesaistīt savus bērnus»

Svētdien notikušajās sacensībās «Izskrien Ogri!» 10 km distancē sieviešu konkurencē pārliecinoši ātrākā bija mūsu novada pārstāve – Gundega Heidingere, bet bērnu skrējienā uz goda pjedestāla kāpa viens no trim viņas dēliem – Haralds.

———————————————————————————–

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!