Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 28.janvāra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no ONTIC arhīva Laipni aicināti Ogres novadā! Jaunākais tūrisma produkts – Ogres audiogids – iepazīstinās ar 88 populāriem tūrisma objektiem pilsētā un Ogres novadā.

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 28.janvāra numurā:

* Četru mūsu novadu tūrisma uzņēmēji pošas uz „Balttour 2020”

No 31.janvāra līdz 2.februārim Rīgā, Ķīpsalas hallē, notiks 27.starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour 2020”, kurā piedalīsies arī mūsu četru novadu – Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes – tūrisma speciālisti un uzņēmēji. Ķeguma novads „Balttour” startēs pirmo reizi.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Ogres novada Kultūras centram būs jauns direktors;

* Arī šogad – projektu konkurss „Veidojam vidi ap mums Ogres novadā”;

* Patriotiskā nedēļa Taurupes pamatskolā

Aizvadītās nedēļas nogalē Taurupes pamatskolā risinājās 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres pasākums. To ievadīja pēdējo gadu izcilākā mūsu kinofilma, vēsturisko griežu pārliecinošs, skarbs ekranizējums, kura pamatā ir Aleksandra Grīna romāns „Dvēseļu putenis”.

Spēkpilnu, reizē emocionāli skaistu, muzikālu akcentu sniedza Lielvārdes garnizona karavīru vokāli instrumentālais ansamblis Janas Grizānes vadībā „Miera vēji”.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Ģimenes konfliktos aizvien biežāk iesaista bērnus

Saņemot izsaukumu, likumsargi devās uz norādīto adresi, kur viņus sagaidīja 12 gadus vecs zēns. Pusaudzis pastāstīja, ka dzīvoklī atrodas mamma un patēvs, kurš ir agresīvs. Ienākot dzīvoklī, policisti konstatēja, ka uz dīvāna gulšņā vīrietis un viņam līdzās atrodas sieviete ar saraudātām acīm. Tieši viņa izsauca policiju, kad manāmi iereibušais dzīvesdraugs sāka izrādīt agresiju. Policijas darbinieki veica profilaktiskas pārrunas, un agresīvais vīrietis devās prom. Sieviete iesniegumu policijai rakstīt nevēlējās. Diemžēl ar to šis stāsts nebūt nebeidzās. Dažas stundas vēlāk likumsargi saņēma izsaukumu uz šo pašu adresi, kur sastapa to paši vīrieti, kas bija noreibis vēl vairāk un kļuvis vēl agresīvāks. Šoreiz sieviete vērsās ar iesniegumu policijā, un likumsargi vīrieti nogādāja atskurbtuvē.

* Ogrē – jauns lielgabarīta atkritumu izvešanas grafiks!

Jaunais grafiks stāsies spēkā no 3.februāra.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Ogrēniete Lielvārdē laimē 10 000 eiro savām kāzām!

* Aicina pieteikties rehabilitācijas programmai „Spēka Avots”, kas domāta cilvēkiem, kurus skāris vēzis;

* „Ogres roņiem” panākumi ziemas peldēšanas čempionātā!

* Daba: Gada dzīvotne – parkveida pļava; Rundēnu Velna dobe – 2020.gada ģeovieta.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!