Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 28.jūlija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 28.jūlija numurā:

* SIA “Ogres Namsaimnieks” dzīvokļu īpašnieku pārstāvju kopsapulcē pārrunā aktuālus jautājumus

K.Grīnbergs norāda, ka līdzšinējā kārtība, kad lielgabarīta atkritumus izveda pēc noteikta grafika, sevi nav attaisnojusi, tāpēc, sākot ar 1.septembri, SIA “Ogres Namsaimnieks” vairs nenodrošinās centralizētu pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāju radīto lielgabarīta atkritumu izvešanas pakalpojumu un attiecīgi par to vairs neiekasēs samaksu pie nosacījuma, ka iedzīvotāji ievēros noteikto kārtību. Līdzšinējā kārtība tiek mainīta, jo tā nav finansiāli taisnīga pret tiem dzīvokļu īpašniekiem, kuri paši lielgabarīta atkritumus tikpat kā nerada, kā arī pret tiem, pie kuru dzīvojamām mājām to izdevīgās atrašanās vietas dēļ savus lielgabarīta atkritumus atstāj citu dzīvojamo māju iedzīvotāji vai privātmāju īpašnieki. Lielgabarīta atkritumu izvešana katram būs jānodrošina individuāli, par to attiecīgi arī maksājot.

* Krāpnieki izdomā arvien jaunas viltības un paņēmienus

Publicists Arno Jundze savā “Facebook” profilā 24.jūlijā publicējis ierakstu, kurā atklāja, ka viņa “Swedbank” kontā parādījusies dīvaina rezervēta summa vairāk nekā 1000 eiro vērtībā. Ogrēnietis, kurš ir arī Latvijas Rakstnieku savienības priekšsēdētājs, brīdina par krāpniekiem un iesaka visiem pārbaudīt banku kartes, kuras ikdienā netiek lietotas.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Izsolē iztirgos Suntažu dzelzceļa stacijas ēku;

* Ballējas Ķeguma novada seniori;

* Ogres slimnīcas Dzemdību – ginekoloģijas nodaļu vada Inese Upeniece

Inese Upeniece, būdama suntažniece, savulaik arī pati nākusi pasaulē tieši Ogres slimnīcā, un šeit dzimuši arī abi viņas bērni. Kā smaidot atzīst daktere – aplis ir noslēdzies.

* Mūziķim Gunāram Meijeram vajadzīga palīdzība;

* Aizvadīti gadskārtējie Lauberes pagasta svētki

2020.gada Lauberes dienu ievadīja tirdziņš, abpusējās interesēs vienojot pirkt un pārdot gribētājus. Sekoja iedvesmojoši māksliniecisks un radoši praktisks akcents – Lauberes Mākslas studijas (vadītāja Vineta Kazeka) un audēju kopas «Noskaņa» (Valda Plūģe) darbu izstādes atklāšana.

Vairāk – jaunajā „OVV”!

* Lielvārdietis Daņiļevičs attālināti piedalīsies TV šovā “Superbingo”;

* Madlienas svētku dienu ievada oriģināls pīrāgs

“Zināmu iemeslu dēļ šobrīd dzīvojam savdabīgā laikā, tomēr cilvēkiem ir nepieciešami svētki un saviesīga tikšanās. Tieši tāpēc nedēļu pirms 1.augusta, kad risināsies plašāks pasākums visas dienas garumā, nolēmām iepriecināt madlieniešus ar asprātīgu novakari,” tā Madlienas kultūras nama vadītāja Ilze Sprance.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!