Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 29.aprīļa numurā: 

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 29.aprīļa numurā:

* Divdesmit talantīgi, izturīgi, enerģiski un ambiciozi jaunieši

„Ogres 1.vidusskolas 12.b klases kolektīvu veido 20 talantīgi, izturīgi, enerģiski un ambiciozi jaunieši, kuriem deg acis par dažādām dzīves jomām – dejošanu, velosportu, teātri, florbolu, mākslu, dziedāšanu, uzņēmējdarbību, literatūru, medijiem, basketbolu, medicīnu, politiku. (..) Viņu sirsnīgie smiekli starpbrīžos, kad tiek vārīta tēja, spēlētas kārtis vai apspriesti gaidāmie pārbaudes darbi, ir tas, kā man pietrūkst tagad. Esam kopīgi devušies ekskursijās, dejojuši, rīkojuši interesantas spēles, gatavojuši maltītes un veltījuši daudzas stundas sarunām par dzīvi. Mani divpadsmitie ir tie, kas likuši iziet no komforta zonas – pavadīt vairākas stundas virtuvē, mēģinot pārsteigt Ziemassvētkos vai dejot uz skatuves. Paldies par neaizmirstamo pieredzi!” par savējiem teic klases audzinātāja Agnese Slišāne.

Vairāk lasiet 29.aprīļa “OVV”.

* Šogad plānots uzsākt Skolas ielas pārbūvi Ogrē;

* Cerētā aizdevuma vietā vēl lielāki parādi

Krīzes laikā aktivizējušies krāpnieki, kuri, uzdodoties par ārzemju investoriem vai privātiem aizdevējiem, piedāvā aizdevumus par neticami zemiem procentiem. Turklāt aizņēmējam nav jāuzrāda nedz ienākumi, nedz citi dati, kas apliecinātu spēju aizdevumu atdot. Rezultātā cerētā aizdevuma vietā cilvēks ieslīgst vēl lielākos parādos un depresijā.

Par to žurnālistei Dzintrai Dzenei vairāk stāsta Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Valdis Gržibovskis.

* Policija saņem sūdzību par suņa saimnieci

Iesniegumā bija norādīts, ka ķegumiete, kura ar savu četrkājaino draugu mēdzot pastaigāties gan pie sava daudzdzīvokļu nama, gan pie skolas, gan pie bērnu rotaļlaukuma, spītīgi ignorē ar likumu noteikto pienākumu savākt suņa izkārnījumus. Kaimiņiem nesagādāja nekādas problēmas vienu no tādiem gadījumiem, kas ticis pamanīts 17.aprīlī, nofilmēt, videomateriālu pievienojot sūdzībai.

* VID izmaksās dīkstāves pabalstus arī pašnodarbinātajiem, kas turpina saņemt nelielus ienākumus;

* Rehabilitācijas pakalpojumus var saņemt noteiktu grupu pacienti;

* Ogrēnietim Ozolam 1500 eiro liels naudas laimests;

* Ar spēles palīdzību aicina iemācīties atpazīt vardarbību;

* VUGD šobrīd neveic plānotās ugunsdrošības pārbaudes

Ierodoties uz pārbaudi, VUGD amatpersona nosauc vārdu, uzvārdu, amatu un uzrāda dienesta apliecību. Ugunsdrošības pārbaudes tiek veiktas dienesta formas tērpā. Ugunsdrošības inspektors nekad neprasīs samaksu par ugunsdrošības pārbaudes veikšanu.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Spekulē ar viltus zālēm pret vīrusu Covid-19;

* Ciemos pie mums: Ogres novada divkārtējā Gada sportiste – Gundega Heidingere

Interesanti, ka studiju gados un arī uzreiz pēc tiem Gundega nekādus īpašos laurus sporta sacensībās neplūca, bet tieši pēdējo gadu laikā pat vairākkārt uzvarējusi Latvijas čempionātos. Pati gargabalniece skaidro: studiju gados viņai pietrūcis motivācijas trenēties un startēt tā, kā viņa varētu. Vēlme skriet un uzvarēt parādījusies krietni vēlāk – jau pēc trešā dēla piedzimšanas.

(..) Ciemupietes rezultāti pamanīti arī ārzemēs, tāpēc pērn viņa pat tika uzaicināta pārstāvēt kādu Itālijas vieglatlētikas klubu.

Vairāk lasiet 29.aprīļa “OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!