Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 29.maija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Kurš bija Ogres policista atvaļināšanas īstais iniciators – privātpersona Rodijs Rododendrs (no labās) vai tomēr Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis?

Deviņus gadus sena notikuma dēļ atvaļina no dienesta policijā

Ritvars Raits

Aizpagājušajā nedēļā «OVV» rubrikā «Sveicināti» bija publicēts mans viedoklis par lielisku policijas darbinieku, kurš kāda sūdzībnieka dēļ ticis atvaļināts no dienesta. 27.maijā TV3 informatīvi analītiskajā raidījumā «Nekā personīga» bija sižets par šo gadījumu, kura galvenais varonis ir ogrēnietis Jānis Eglīts, nu jau bijušais Valsts policijas Patruļpolicijas bataljona 4.rotas kārtībnieks.

 

 

 

 

 

 

Dienas noslēgumā foto akcijas dalībnieki un viņu atbalstītāji, lai paturētu atmiņā šo mirkli, vienojās kopbildē.

Pēc 30 gadiem atkal tiekas akcijā «Viena diena Ogres novadā – 2018»

Dzintra Dzene

Šogad aprit 30 gadi, kopš pirmo reizi notika akcija «Viena diena Ogres rajonā». Toreiz, 1988.gada pavasarī, daudzi Latvijas fotogrāfi 24 stundas iemūžināja Ogres rajona cilvēkus un viņu sadzīvi. Šis pasākums deva ierosmi pēc 10 gadiem atkārtot līdzīgu akciju. Šogad, Latvijas simtgades jubilejā, Ogrē atkal pulcējās fotogrāfi, lai piedalītos akcijā «Viena diena Ogres novadā – 2018» un caur foto objektīva aci palūkotos uz tām pašām vietām, kur bija paviesojušies pirms 10 vai pat 30 gadiem.

 

 

 

 

Dejas līkločus griež senioru deju kolektīvs «Ķegums».

Ķeguma novada svētkos saule rotājas un sapņi piepildās

Ritvars Raits, Kintija Sparāne

Pagājušās nedēļas nogalē jau tradicionāli pirmais mūsu pusē savus svētkus svinēja Ķeguma novads. Pasākumā, kam bija dots nosaukums «Mums sava Saule un savi sapņi», saulīte tiešām burtiski rotājās pa zemes virsu, arī ne viens vien sapnis noteikti piepildījās.

 

 

 

Astotās «Likā tilta regates» dalībnieku kopbilde.

Tūrisma sezonu Ogrē atklāj ar kārtējo «Dzelzs griezēju» uzvaru

Ritvars Raits

26.maijā Ogrē jau astoto pavasari pēc kārtas tūrisma sezona tika atklāta ar atraktīvajām sacīkstēm «Līkā tilta regate». Konkurentiem jāsaņemas, jo piekto reizi pēc kārtas par regates uzvarētāju kļuva komanda «Dzelzs griezēji», bet ar vicečempiones godu trešo reizi no vietas jāsamierinās «Airēšanas nodaļai».

 

 

 

– Vai aizvadītajās brīvdienās apmeklējāt kādus izklaides pasākumus?

Sanita Purena no Ogres:

– Jā, mēs ar mazmeitiņu Justīni sestdien piedalījāmies pirmsskolas vecuma bērnu velobraucienā, kas notika tepat, Brīvības ielā. Justīnei ļoti patika! Bijām aizgājušas arī uz Līkā tilta regati.

 

 

Lielvārdiete Pārsla Reihlere kopā ar meitu Andru uzreiz pēc automašīnas laimēšanas.

Mūspuses ļaudīm veiksme «Superbingo» TV izlozē

Ritvars Raits

Aizejošais mēnesis ļoti veiksmīgs bijis diviem «Superbingo» spēlētājiem, kas pārstāv mūsu novadus. Maija sākumā madlienietis Jānis Sausiņš televīzijas šova laikā laimēja 15 000 eiro, bet pagājušajā sestdienā lielvārdiete Pārsla Reihlere tika pie automašīnas «Nissan Qashqai».

 

 

 

Starp ceļojumu un detektīvu

Dzintra Mozule

Jau vēstījām par retu iespēju šajā ceturtdienā pulksten 18 Ogres Vēstures un mākslas muzeja ciklā «Ogrēnieši ceļo». «OVV» autors Ainārs Kadišs tur stāstīs par Sibīriju, konkrētāk – Vitimas upes noslēpumiem.

Mediķiem brīvdienās darāmā netrūka

Marta Poga

Lai gan, šķiet, vīrusu sezona jau sen aiz muguras, SIA «Ogres rajona slimnīca» personālam nedēļas nogalē darāmā netrūka, jo līdz ar karsta laika iestāšanos aktualizējas tā sauktās vasaras saslimšanas un traumas.

Rada bojājumus īpašumam

26.maijā konstatēts: Krapes pagastā, izsitot stiklus, radīti bojājumi kādam īpašumam. Uzsākts kriminālprocess.