Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 29.maija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 29.maija numurā:

* Juris Pūce: “Ogres novada iniciatīvu vērtēju ļoti pozitīvi”

“Jo vēlāk Ikšķiles novads iesaistīsies darba procesā, kas skar jaunā novada veidošanu, jo viņu iedzīvotāju intereses topošajā projektā būs mazāk pārstāvētas, nebūs pietiekami izvērtētas un izanalizētas, kas ir nepieciešams šādu projektu sagatavošanā. Tas viss galu galā nāks par sliktu Ikšķiles novada iedzīvotājiem. Ceru, ka Ikšķiles novada domes deputāti nedomā, ka viņiem būtu jārīkojas pretēji sava novada iedzīvotāju interesēm,” saka J.Pūce.

* Urrrā! Brīvlaiks!!!

“Tos, kuri uztraucas par iespējamību, ka attālinātā mācīšanās varētu kļūt par mūsu izglītības sistēmas pamatu, nomierināšu. Lai arī tā varētu būt ekonomiski krietni izdevīgāka, jo nevajadzētu uzturēt daudzās izglītības iestāžu ēkas, ieviest kā normu to nedrīkst. Kāpēc? Kaut vai tāpēc, ka mēs un mūsu bērni esam sociālas būtnes. Klātienes skola iedod to, ko nekāda tālmācība nespēj – prasmi komunicēt, strādāt komandā un būt kolektīvā. Nekādas zināšanas šīs trīs prasmes nekad nespēs aizstāt,” tā Ritvars Raits.

* Vakances mūsu novadu pašvaldībās;

* Ogrē un Ogresgala pagastā līdz gada nogalei aicina reģistrēt decentralizētās kanalizācijas sistēmas

Rūpējoties par gruntsūdeņu tīrību un ievērojot jaunās normatīvo aktu prasības, Ogres novada pašvaldības aģentūras “Ogres komunikācijas” darbinieki aicina Ogres pilsētas un Ogresgala pagasta iedzīvotājus un uzņēmumus reģistrēt savas decentralizētās kanalizācijas sistēmas – septiķus, bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, notekūdeņu krājbedres un sausās tualetes. Noteikumi neattiecas vienīgi uz lauku teritorijām, tostarp viensētām.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Gājēju tunelī zem dzelzceļa Ogrē sāksies iekšdarbi;

* Aigars Apinis turpina trenēties;

* Topošo basolventu vizītkarte: Jaunogres divpadsmitie – saliedēta, aktīva, pozitīva, skaļa, interesanta klase

Par audzēkņu skolas laiku un nākotnes nodomiem – jaunajā “OVV”.

* Ķegumā aktualizē Ogres ielas rekonstrukciju;

* Dezinfekcija, dezinsekcija un deratizācija jeb lai neieviestos nevēlami “kaimiņi”;

* Lielvārdē veiksmīgi debitē “EXIT RĪGA” veloorientēšanās sacensības

Ļoti liela daļa komandu, sevišķi tās, kurās bija mazāki bērni, kontrolpunktus meklēja tikai pašā Lielvārdē, pat pulksteņos īpaši neskatīdamies, jo šoreiz tas nebija svarīgākais. Tāpēc daža laba vienība noteikto četru stundu vietā pa Lielvārdes novadu vizinājās arī piecas un vairāk stundas. Toties sevišķi viesi no citiem novadiem varbūt pirmo reizi apmeklēja abus Lielvārdes parkus, Rumbiņas ūdenskritumu, piemiņas akmeni Katrīnai, Junkura Akmeni, Kaibalas Dzejas ozolus un vēl daudzas skaistas vietas.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!