Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 29.novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Karodziņi ar Lauberes ģerboni.

Lauberes pagasta centrs ieguvis lokālas piederības zīmes un latviskus akcentus

Uldis Prancāns

Iedzīvotāju iniciatīvas grupa (koordinatore Maija Zviedre, kā arī Solvita Brička un Ingrīda Eglīte) Ogres novada pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums» finansiālajos ietvaros īstenojusi projektu «Svētku noformējums Lauberes pagastam».

 

 

 

– Vai, jūsuprāt, svarīgi ziedot Brīvības pieminekļa izgaismošanai?

Edgars Kalnriekstiņš no Meņģeles:

– Obligāti! Sen jau vajadzēja. Tēvzemes svētvietai jāatbilst savam statusam visas diennakts laikā. Valsts svētku dienā Rīga staroja, bet mūsu pieminekli apgaismojušas tikai runas…

 

 

Indulim Trapiņam sakāmā daudz.

Juris Pūce: «Šīs reformas mērķis nav iznīcināt Ikšķili»

Dzintra Dzene

25.novembrī Ikšķiles novada pašvaldības ēkā pēc Ikšķiles novada iedzīvotāju iniciatīvas grupas uzaicinājuma viesojās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministrs Juris Pūce. Viņš vairāk nekā divas stundas diskutēja ar ikšķiliešiem un uz šo tikšanos speciāli atbraukušajiem citu novadu pārstāvjiem par administratīvi teritoriālo reformu (ATR) un Ikšķiles novada nākotni saistībā ar to.

 

 

Lielvārdes policijai jauns operatīvais transportlīdzeklis

Tieši pirms nedēļas Lielvārdes novada pašvaldības policija saņēma jaunu operatīvo transportlīdzekli. Vietējo kārtības sargu vajadzībām iegādāta automašīna «Opel Vivaro – B», ziņo Lielvārdes novada pašvaldība.

 

 

 

Ikšķilietes Ginta Liepiņa (priekšplānā) un Ilze Ļeonova.

Ikšķiles vidusskolai Draudzīgā aicinājuma fonda diploms

Ritvars Raits

25.novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika Draudzīgā aicinājuma fonda «Skolu reitinga 2019» laureātu apbalvošanas pasākums, kurā jau devīto reizi tika suminātas labākās mācību iestādes. Starp apbalvojumu saņēmušajām mācību iestādēm ir arī Ikšķiles vidusskola.

 

 

 

Kaspars Kambala.

Ogres čempionātā basketbolā spēlēs Kaspars Kambala

Ritvars Raits

Šomēnes startēja Ogres novada atklātais čempionāts basketbolā, kurā šajā sezonā piedalās 11 komandas. Turnīra tabulas pirmās divas rindiņas ieņēmušas Ogres komandas «Ella Auto» un «iSK Dīvas», kas jau aizvadījušas pa divām spēlēm, abās gūstot panākumus.

 

 

Komanda «Birzgale».

Ogres čempionāta futbolā līderes – «Osports/ONSC» un «SKO»

Ritvars Raits

Ogres novada atklātajā čempionātā telpu futbolā aizvadītas četras kārtas. A apakšgrupā tikai uzvaras ir komandai «Osports/ONSC», bet B apakšgrupā tieši tādas pašas sekmes ir citai Ogres vienībai – «SKO».

 

 

Ogres NSC vieglatlēti.

Ogres jaunajiem vieglatlētiem 12 medaļas Limbažos

Zigurds Kincis, Ogres NSC vieglatlētikas treneris

22.novembrī Ogres novada Sporta centra vecuma grupu U14 un U16 audzēkņi ar labām sekmēm piedalījās Limbažu un Salacgrīvas novada Sporta skolas atklātajās sacensībās vieglatlētikā, kopumā izcīnot 12 dažāda kaluma medaļas – divas zelta, divas sudraba un astoņas bronzas.

 

Pievieno savu gaismu!

Dzintra Mozule

Veikalos un ielās pamazām iemājo Ziemassvētku noskaņa, un pie durvīm jau klauvē pirmā Advente!

Prasībā par jumpravietes izlikšanu no nekustamā īpašuma būs tiesas spriedums

Ritvars Raits

«OVV» jau rakstīja, ka Zemgales rajona tiesā Ogrē tiek skatīta Marikas Āboliņas prasība civillietā par kādas pensijas vecuma sievietes izlikšanu no nekustamā īpašuma Jumpravā. Atbildētāja, kuras vārds ir Zinta, uz pirmo tiesas sēdi nebija ieradusies, bet šomēnes tiesas sēde notika, lietas dalībniekiem spriedums būs pieejams no 12.decembra.

Konfliktē ar darba devēju

Saņemta informācija, ka 23.oktobrī divām personām Taurupes pagastā radies konflikts ar darba devēju.