Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 29.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ingūna Zadaua.

Trim Ogres novada iedzīvotājiem laimesti TV šovā «SuperBingo»

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē notikušā televīzijas šova «SuperBingo» laikā ievērojamus naudas laimestus ieguva uzreiz trīs Ogres novada iedzīvotāji – ogrēnieši Ingūna Zadaua un Kārlis Krūmiņš, kā arī suntažnieks Normunds Joksts.

 

 

Foto izstādes «(PĀR)MAIŅAS» atklāšanā.

Foto klubs «Ogre» pusgadsimta jubileju atzīmē ar izstādes atklāšanu

Dzintra Dzene

Sestdien, 26.oktobrī, Ogres Vēstures un mākslas muzejā (OVMM) pulcējās foto mākslinieki un viņu talanta cienītāji, lai piedalītos foto izstādes «(PĀR)MAIŅAS» atklāšanā. Minētā izstāde, kurā skatāmi esošo un bijušo kluba biedru darbi un ar foto mākslu saistītie priekšmeti, tapusi par godu Foto kluba «Ogre» 50 gadu jubilejai.

 

 

 

LTV1 studijā.

Gudrākais sestklasnieks – Markuss Grevals no Ogres sākumskolas

Dzintra Dzene

Piektdien, 25.oktobrī, LTV1 erudīcijas spēles «Gudrs, vēl gudrāks» 6.klašu finālā uzvaras laurus plūca Ogres sākumskolas 6.d klases skolēns Markuss Grevals, par vienu punktu apsteidzot savu konkurentu – otru spēles finālistu, kurš pārstāvēja Jūrmalas Valsts ģimnāziju.

 

 

Ikšķiliete Valija Klancberga.

Ikšķiliete Valija Klancberga nosvinējusi 101.dzimšanas dienu

Ritvars Raits

25.oktobrī savu 101.dzimšanas dienu atzīmēja ikšķiliete Valija Klancberga, starp kuras sveicējiem bija arī Ikšķiles novada pašvaldības pārstāvji – izpilddirektors Mariss Martinsons un Sociālā dienesta vadītāja Dace Ikauniece. Pašvaldība jubilāri sveica ar ziediem, dāvanu un naudas balvu 150 eiro apmērā.

 

 

Pamatturnīra laureāti.

Noskaidroti Ikšķiles kausu īpašnieki dambretē senioriem

Viktors Kreicbergs

Ikšķiles kausu izcīņa 64 lauciņu dambretē senioriem šoreiz bija īpaša, jo pieredzējušie dambretisti Tautas namā pulcējās jau desmito reizi. Jubilejas turnīrā uz goda pjedestāla kāpa arī trīs mūspuses dambretisti – ogrēnietis Alis Balbārzdis, ikšķilietis Ivars Mauriņš un rembatietis Vaclavs Griņevičs.

 

 

Taurupietis Elvis Veinbergs.

Taurupietim Veinbergam divas sudraba medaļas Lillehammerē

Ritvars Raits

Jaunais skeletonists Elvis Veinbergs pagājušās nedēļas nogalē Lillehammerē izcīnīja divas otrās vietas Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensībās.

 

 

 

 

Sacensību laureātu kopbilde.

Madlienā jaunie vieglatlēti sacenšas mešanas disciplīnās

Ritvars Raits

24.oktobrī Madlienas stadionā notika sacensības šķēpa mešanā un lodes grūšanā vecuma grupu U12 un U14 vieglatlētiem, kurās startēja Ogres novada Sporta centra un Madlienas vidusskolas audzēkņi, informē sacensību galvenais tiesnesis Jevgēnijs Liepa.

 

 

Labi/Žēl, ka nevar sarunāt…

Ritvars Raits

Kamēr Administratīvi teritoriālās reformas karavāna iet savu ceļu, ik pa laikam atceros to reformu, kas bija paredzēta jau pirms vairākiem gadiem, bet pati tika reformēta. Kāpēc? Ja viss bija tā, kā man stāstīja, tad iemesls patiesībā ir ļoti pat triviāls – vienkārši tika sarunāts…

Slēdz pirmos dzīvojamo māju pārvaldīšanas līgumus ar SIA «Ogres Namsaimnieks»

Dzintra Dzene

SIA «Ogres Namsaimnieks» valdes loceklis Kaspars Grīnbergs informē, ka ir beigusies SIA «Ogres Namsaimnieks» sagatavoto pārvaldīšanas līgumu nosacījumu saskaņošana ar Ogres daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem un jau ir noslēgts pirmais pārvaldīšanas līgums ar dzīvojamās mājas Meža prospektā 4a, Ogrē, dzīvokļu īpašniekiem.

Skauti un gaidas tiekas Madlienā un apgūst, kā rīkoties krīzes situācijās

No 24. līdz 26.oktobrim gandrīz 300 skauti un gaidas no visas Latvijas tikās Madlienā, nometnē «Rudens cerība 2019», informē Latvijas gaidu vadītāja Agnija Jansone.

Žogam uzkrīt koks

27.oktobrī konstatēts, ka Ikšķilē, Melioratoru ielā, žogam uzkrita koks un radīja tam bojājumus.