Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 3.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres centrā kļuvis gaiši!

Ogrē iedegta lielā Ziemassvētku egle

Dzintra Dzene

Svētdien, Pirmajā adventā, Ogres pilsētas skvērā, klātesot vairākiem desmitiem lielo un mazo ogrēniešu, kā arī pilsētas viesu, tika iedegta lielā Ziemassvētku egle.

 

 

 

Kukaiņu māja.

Āra nodarbību objekti aicina interesentus

Uldis Prancāns

Lieti izmantojot Ogres novada pašvaldības projektu konkursā «Veidojam vidi ap mums» iegūto finansējumu (759 eiro), iedzīvotāju iniciatīvas grupa «Kopā» (koordinatore Velta Ševele, viņas domubiedri Vera Krilovska, Ilze Rutka, Romāns Numcevs) netālu no Ogresgala zaļās Ekopamatskolas, reizē Mammadaba vēstniecības, īstenojusi projektu «Āra nodarbību objekti».

 

LR Labklājības ministre Ramona Petraviča.

Ramona Petraviča: «ATR ļaus izlīdzināt nevienlīdzību sociālajā jomā»

Dzintra Dzene

Piektdien, 29.novembrī, reģionālajā vizītē Ogri apmeklēja LR Labklājības ministre Ramona Petraviča, kura paviesojās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) filiālē, tikās ar Ogres novada domes vadību, kā arī apmeklēja Ogres novada sociālo dienestu un Ogres novada bāriņtiesu. Pēcpusdienā uzdot ministrei aktuālus jautājumus bija iespēja arī iedzīvotājiem.

 

 

Ķeipenes Tautas namā dzied trīs tenori.

Konkursu un projektu gada noslēgums Ķeipenē

Uldis Prancāns

30.novembrī Ķeipenes Tautas namā, klātesot kuplai auditorijai, notika gadskārtējais Ogres novada pašvaldības projektu konkursa dalībnieku, kā arī konkursa «Ogres novada sakoptākā lauku sēta 2019» laureātu apbalvošanas un noslēguma pasākums.

 

 

 

Madlienas vidusskolas pedagogu kolektīva pārstāvji.

Madlienas vidusskola starp labākajām lauku izglītības iestāžu sabiedrībā

Edgars Viņķis

Madlienas vidusskola vairākus gadus ir strādājusi, veidojot jauniešu motivācijas sistēmu; ik gadus esam priecājušies par skolēnu panākumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, atsevišķos centralizētajos eksāmenos un jauniešu atzinīgu veikumu konkursos un sporta sacensībās.

 

 

 

– Kā izskaust sociālo pabalstu saņēmēju paaudzes?

Irīna Ņekrasova no Ogres:

– Es pati esmu sociālā pabalsta saņēmēja, jo atrodos bērna kopšanas atvaļinājumā. Tos, kuri gadiem bez objektīva iemesla saņem pabalstus, vajadzētu iesaistīt sabiedriskajos darbos.

 

 

Sandija Liepa (vidū) un Alise Žurēviča (no labās).

Liepai un Žurēvičai medaļas Madonā, Lembergai – Kuldīgā

Ritvars Raits

Ogres novada Sporta centra vieglatlētikas treneris Jevgēnijs Liepa informē, ka trim viņa audzēknēm pagājušās nedēļas nogalē izdevies izcīnīt godalgotas vietas divās dažādās sacensībās. Madonā zeltu ieguva Sandija Liepa, bet bronza tika Alisei Žurēvičai, savukārt Elīza Lemberga Kuldīgā izcīnīja gan sudrabu, gan bronzu.

 

 

 

Cepeškrāsnī ceptas siera bumbiņas.

Cepeškrāsnī ceptas siera bumbiņas Gruyere

Agate Gavare

Šīs gaisīgās siera bumbiņas francūži sauc par Gruyere, tās tiek gatavotas no plaucētās mīklas, pievienojot sieru. Gruyere izdodas vieglas un gaisīgas, tās atgādina eklērus.

 

 

Lēdmanes saimniecības jaunākais veikums un ieceres

Uldis Prancāns

Gads pamazām tuvojas gaišajam, svētku garšām un smaržām piepildītajam noslēgumam. Pilsētu un lauku pagastu saimnieciskajā rosmē jau paveikti nozīmīgi darbi, bet vēl kaut kas ir jāpaspēj un jādomā par nākotnes perspektīvu.

Pārvietojas bez atstarotāja

28.novembrī A. Ikšķilē, Ābolu ielā, diennakts tumšajā laikā pārvietojās pa ceļa braucamo daļu, kur ceļš nav pietiekami un vienmērīgi apgaismots, bez gaismu atstarojošas vestes vai citiem gaismu atstarojošiem elementiem. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.