Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 3.decembra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 3.decembra numurā:

* Tomes Dāmu vokālajam ansamblim – pirmā vieta starptautiskā festivālā

“Festivālā mums bija atļauts brīvi izvēlēties repertuāru. Pārsvarā dziedam latviešu komponistu dziesmas par mīlestību, dzīvi un emocijām. Pirmo izpildījām Leona Amoliņa noktirni puķei. Ar šo komponistu izveidojusies ilgstoša sadarbība, un viņš raksta speciāli mūsu ansamblim. Vēl izpildījām latviešu tautasdziesmu Ērika Ešenvalda apdarē “Seši mazi bundzinieki”, bet noslēgumā – Valta Pūces dziesmu Ditas Tomsones aranžijā ar Raimondas Vazdikas vārdiem “Sirds zin ceļu uz mājām”. Domāju, tas bija mūsu galvenais trumpis – ar kustībām un gaismiņām izgaismojām telpu,” stāsta ansambļa vadītāja Ingrīda Klepere.

* Ogres 1.vidusskolas pedagogi izjūt pārslodzi, skolēni un viņu vecāki neapmierināti par nenotiekošajām stundām;

* Nevienā autoskolā nemāca, kā rīkoties, iebraucot dziļas upes vidū…

Parausti mašīnas durvis un saproti, ka tās ir nobloķējušās.

Ģimenes galva neapjuka, pārbaudīja aizmugurējās durvis, tās varēja atvērt. “Bērni, esiet drosmīgi un, cik spēka, peldiet uz krastu!” tā viņš.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* 12.decembrī –Ogres teātra aktrises Laumas Straumes benefices izrāde Rītdiena ir tālu”;

* Ciemos pie mums: Gundars Rufus Resnais – tieši un bez nogludinājumiem

Reiz, braucot mājās no Ogres, savus 10 kilometrus ārpus pilsētas robežas pēkšņi ieraugu pa ceļa kreiso pusi kātojam pazīstamu vīru: kāto un lasa grāmatu. Kad apjautājos, mundri attrauci, ka soļo uz Taurupi. Bet līdz turienei vēl savi 50 kilometri… Biju dzirdējis par tavu savdabīgo ceļošanas mākslu, bet pieķēris ne… – jautā Andris Upenieks.

– Nu, staigāt kājām man savā laikā patika ļoti (tagad gan esmu apslincis), un lasīt patīk vēl vairāk. Bet abas šīs izklaides apvienot sāku jau pamatskolas laikā. Jo vienkārši žēl taču dārgā laika, kurā varētu arī lasīt, nevis patērēt tikai staigāšanai vien!

Visa intervija – jaunajā „OVV”.

* Ogres Zilajos kalnos atklāta slēpošanas sezona!

* Praktiski un noderīgi: “Dzīt nost vai nē? Kā rīkoties paaugstinātas temperatūras gadījumā?

* Sports: “ONSC/HK Ogre” piedzīvo zaudējumu Vaiņodē; “Ogres Kolibri” uzvar Saldū, “Dimantu akadēmija” zaudē Jelgavā; “Moments” uzreiz aiz goda pjedestāla turnīrā “Rīgas Rudens”; Mikus Neško: “Čempiona tituls nenāca viegli”.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!