Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 3.janvāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Liene Vaskāne.

Veiksmīgi noslēgusies jau sestā «Shoe box» labdarības akcija

Dzintra Dzene

Ogrē jau sesto gadu pēc kārtas Ogres novada sociālā dienesta darbiniece, grāmatvede Liene Vaskāne pirms Ziemassvētkiem organizē labdarības akciju «Shoe Box», aicinot sarūpēt Ziemassvētku dāvanas, ko var ietilpināt kurpju kastē, bērniem un vientuļiem senioriem.

 

Ķegumieši pretī Jaunajam gadam devās skriešus.

Ķegumā un Ikšķilē Jauno gadu sāk ar kopīgu skrējienu

Dzintra Dzene

Šogad, 1.janvārī, Ķegumā ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un skriešanu pirmo reizi notika pasākums «Iesāc sportojot, turpini sportojot!», kur ikviens bija aicināts piedalīties kopīgā skrējienā pilsētas ielās. 1.janvārī tradicionālais skrējiens pa pilsētas ielām notika arī Ikšķilē ar devīzi «Jauns gads – jauna apņemšanās», kas jau vairākus gadus pulcē plašu aktīva dzīvesveida atbalstītāju pulku.

 

 

VUGD Ogres daļas ugunsdzēsēji.

Ikšķilē ugunsdzēsēji glābēji steidz glābt zirgu, Rembatē dzēš dzīvojamo māju

Marta Poga

Aizvadītā gada nogalē un šā gada sakumā ugunsdzēsēju – glābēju palīdzība bija nepieciešama gan Ikšķilē, gan Rembatē.

 

– Ar kādām domām sagaidāt Jauno, 2020.gadu?

Dmitrijs Roņins no Malagas:

– Ar pozitīvām domām, ar cerībām, ka Jaunajā gadā viss būs tikai labāk. Tomēr, ja labāk nebūs, lai vismaz ir tikpat labi, kā bija 2019.gadā!

 

 

Čempionāta līdere – komanda «Metēji».

Florbola čempionāta līdere – Ogres komanda «Metēji»

Ritvars Raits

Ogres novada atklātā čempionātā florbolā amatieriem turnīra tabulas pirmajā vietā ar 15 punktiem atrodas Ogres komanda «Metēji». Ar 11 punktiem seko Ogresgala «Rekrūši», bet trešo pozīciju ar 10 punktiem ieņem «FK Salaspils».

 

 

 

Ikšķiles futbolisti.

Ikšķiles jaunie futbolisti saņem Latvijas čempionāta bronzas medaļas

Ritvars Raits

27.decembrī Ikšķilē bija ieradies Latvijas futbola leģenda Māris Verpakovskis, lai personīgi sveiktu un pasniegtu Latvijas Jaunatnes čempionāta Meistarības grupas bronzas medaļas FC «Real Pro» vecuma grupas U14 (2005.g. dzim.) puišu komandai un tās trenerim Andrejam Prohorenkovam.

 

 

Komanda TFK «Ogre/ONSC».

«Ogre/ONSC» iekļuvusi Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā

Ritvars Raits

Cīņu par Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) kausu turpina TFK «Ogre/ONSC», kas astotdaļfināla spēlē ar 4:2 izslēdza Virslīgas klubu «Rēzekne».

 

 

 

Ne visi svin pie bagātīgi klātiem galdiem

Dzintra Dzene

Atkritumu konteineri, kuros izmesta vēl derīga pārtika, ir ierasts skats ikvienas pilsētas dzīvē, it īpaši pēc svētkiem. Diemžēl tikpat ierasts skats ir arī tā sauktie bomži, kas šiverē pa šiem atkritumiem. Pirms daudziem gadiem, gatavojot sižetu TV raidījumam, intervēju divus vīriešus, kuri bija apmetušies uz dzīvi mežiņā aiz Ogres tehnikuma. Būdami viesmīlīgi, viņi piedāvāja cienastu – triju veidu tēju, desas un sierus, marinētus gurķīšus un olīves.

Ogres šā gada pirmais bērniņš – meitenīte!

2020.gadā pulksten 07.13 pirmā pasaulē nākusi meitenīte un viņa pagaidām ir vienīgais šogad Ogres dzemdību nodaļā dzimušais mazulis, informē Ogres rajona slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas vadītāja dr. Iveta Bāliņa.

Ogres saldummīli ietupina uz pusotru mēnesi

Ritvars Raits

Zemgales rajona tiesas Ogrē tiesnese Inese Punte piespriedusi īslaicīgu brīvības atņemšanu uz vienu mēnesi un 15 dienām kādam vīrietim, kurš pagājušajā vasarā divos piegājienos no SIA «Circle K Latvia» piederošā degvielas uzpildes stacijas veikala Ogrē nozadzis saldumus par kopējo summu 252,54 eiro.

Lauberes bērnu nama bijušo audzēkni soda par dubultslepkavību

Ritvars Raits

23.decembrī Rīgas rajona tiesas tiesnese Ilona Ozoliņa-Kļaviņa par divu cilvēku slepkavību piesprieda 20 gadu cietumsodu 28 gadus vecajam Andrim Jefremovam – dzimušam ķeipenietim, Lauberes bērnu nama bijušajam audzēknim. Viņa līdzdalībnieks – 39 gadus vecais Gvido Tīriņš – tika sodīts ar brīvības atņemšanu uz 14 gadiem. Tiesas gaitai līdzi sekoja «Latvijas Avīzes» žurnālists Artis Drēziņš.

Atrod lādiņu

Pērn, 25.decembrī, rakšanas darbu laikā Meņģeles pagastā atrasts 2.pasaules kara laiku lādiņš, kurš nodots sapieriem.