Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 30.aprīļa numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogrē, Vidus prospektā 25, atklāts bērnu rotaļu un āra trenažieru laukums.

Ogrē, Vidus prospektā 25, atklāts aktīvās atpūtas laukums

Dzintra Dzene

Sestdien, 27.aprīlī, Ogrē, Vidus prospektā 25, tika svinīgi atklāts pagājušā gada rudenī izbūvētais bērnu rotaļu un āra trenažieru laukums. Tā atklāšana bija uzticēta SIA «Ogres Namsaimnieks» darbiniekiem, kuri ikdienā rūpējas par šī laukuma uzturēšanu.

 

 

 

 

SIA «Ķilupe» pārstāve Elīna Saulīte «Zilu zaļu brīnumu» dalībniekus izglīto atkritumu šķirošanā.

Zilajos kalnos aizvadīts izglītojošs, ģimenes saliedējošs pasākums

Dzintra Dzene

Šogad Ogres novada pašvaldība Lielajā Talkā nepiedalījās, kā alternatīvu piedāvājot 27.aprīlī Ogres Zilajos kalnos apmeklēt izglītojošu orientēšanās pasākumu «Zili zaļi brīnumi», kas ļāva uz vides saudzēšanu, dabas bagātību un skaistumu paraudzīties no cita skatu punkta.

 

 

 

 

OMS atklāta Ogres novada mākslinieku darbu izstāde.

Ogres mākslas skolā atklāj novada mākslinieku darbu izstādi

Dzintra Dzene

Sestdien, 27.aprīlī, Ogres Mākslas skolas (OMS) darbinieki sadarbībā ar Ogres novada skolām un interešu izglītības jomā strādājošajiem organizēja Mākslas dienu ar devīzi «Par skaistu, ilgtspējīgu Ogri!».

 

 

 

Šie talcinieki bija ļoti smaidīgi, jo Lielās Talkas dienā viņi Ķegumā iestādīja 30 jaunas ābelītes.

Lielā Talka iedvesmo apkārtējās vides sakopšanai

Ritvars Raits

Lai gan Lielās Talkas oficiālā diena bija 27.aprīlis, čaklie talcinieki labi pastrādāja arī dienu un pat divas iepriekš. Piemēram, Ķeguma novadā prāvu ieguldījumu vides sakopšanā deva gan skolēni, gan militārpesonas. Skolēni un karavīri Lielajā Talkā iesaistījās arī Ikšķiles un Lielvārdes novadā.

 

 

 

 

Latviešu sirmgalvja glābēji – Stīvens Jangs (no kreisās) un Logans Gordžess.

ASV armijas karavīri izglābj latviešu sirmgalvi

Ritvars Raits

Divi ASV armijas karavīri vilcienā Lielvārde-Rīga sniedza pirmo palīdzību latviešu sirmgalvim, kuram braukšanas laikā bija sākusies lēkme, informē portāls gorod.lv.

 

 

 

 

 

– Vas jūs prastu sniegt pirmo palīdzību?

Māris Rubīns no Ogres:

– Droši vien man tas izdotos ne pārāk pārliecinoši. Par mākslīgo elpināšanu un vēl dažām darbībām kaut ko atceros, bet zinu, ka pats galvenais ir neatliekamās medicīniskās palīdzības izsaukšana.

 

 

Kompetence, nekompetence un vilšanās…

Ritvars Raits

Ja nedzīvojam gluži mežā, tad nu nekādi neiztiksim bez saskarsmes ar valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī amatpersonām, kuras tās pārstāv. Par tām dzirdēts gana daudz pozitīvu atsauksmju, tomēr paruna par karoti darvas un medus mucu savu aktualitāti nav zaudējusi…

 

Dzīvokļu īpašnieku ievēlētās personas savu statusu nav zaudējušas
Dzintra Dzene
Kopš 1.aprīļa, kad spēku zaudējis nolikums «Par māju vecākajiem», kā arī starp SIA «Ogres Namsaimnieks» un dzīvokļu īpašnieku kopības pilnvarotajām personām (māju vecākajiem) noslēgtie sadarbības līgumi, «māju vecākie» nereti ir neizpratnē par savu pašreizējo statusu. SIA «Ogres Namsaimnieks» valdes loceklis Kaspars Grīnbergs norāda, ka neatkarīgi no tā, kā šīs personas dēvē – par māju vecākajiem, pilnvarotajām personām vai kontaktpersonām, viņas savu statusu nav zaudējušas, mainījies tikai pilnvarojuma apjoms un samaksas saņemšanas iespējas.

Ogres Tautas teātra «Ivanovs» – Gada izrāde 2018!

Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Ogres Tautas teātra (OTT) iestudētā izrāde «Ivanovs» atzīta par Gada izrādi 2018 Latvijas Amatierteātru iestudējumu skatē, informē ONKC sabiedrisko attiecību speciāliste D.Tribocka.

Brauc ar nereģistrētu auto

28.aprīlī V. Ikšķiles novadā, pa autoceļu Rīga – Daugavpils, vadīja automašīnu «VW MULTIVAN», kas nebija reģistrēta noteiktā kārtībā. Sastādīts CSN reģistrācijas protokols.