Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 30.jūlija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

«Grāmatu» ķēdē» tik tiešām piedalījās gan lieli, gan pavisam mazi…

Ar lasītāju atbalstu grāmatas veiksmīgi pārceļojušas uz OCB pagaidu mājvietu

Dzintra Dzene

Piektdien, 26. jūlijā, Ogres Centrālās bibliotēkas (OCB) darbinieki ikvienu grāmatu mīļi aicināja piedalīties akcijā «Grāmatu ķēdē», lai no vecās bibliotēkas ēkas Ogrē, Brīvības ielā 35, nododot no rokas roka, uz pagaidu mājvietu Zvaigžņu ielā 4 pārvietotu ap 500 angļu un amerikāņu rakstnieku romānu.

 

 

 

Aderkašu kapsētā top kapliča.

Taurupē izbūvēs kapliču un restaurēs muižas klēti

Uldis Prancāns

Šā gada maijā Taurupes pagastā uzsākti iedzīvotāju ilgi gaidītie Aderkašu kapu kapličas būvniecības darbi.

 

 

 

 

– Grāmata, kuru jūs ieteiktu izlasīt citiem?

Aija Jundze no Ogres:

– «Sarkanais dzīvsudrabs». Autors Arno Jundze! Ogres iedzīvotājs, beidzis Ogres 1.vidusskolu. Mans dēls. Viņam ir daudz grāmatu! Arī bērniem. Ir «Gardo vistiņu nedēļa», kurā ir ļoti interesanti stāsti, tādi ironiski.

 

 

Terase, kas tapusi pie Lēdmanes Tautas nama.

Lēdmanes Tautas nams ieguvis jaunu terasi

Ritvars Raits

Veiksmīgi tiek realizēts projekts par Lēdmanes Tautas nama terases izbūvi un apzaļumošanas darbiem pie tā, informē Lielvārdes novada pašvaldība.

 

 

 

 

Birzgales Sporta spēļu pludmales volejbola turnīra laureātu kopbilde.

Birzgalē uzvar «Tome» un «Sama lāsts»

Ritvars Raits

Jūlija pēdējā dekādē, kad birzgalieši svinēja sava Rūķu parka svētkus, tieši tajā pašā dienā norisinājās arī Birzgales Sporta spēles. Pludmales volejbolā uzvaras laurus plūca spēlētāju pāris «Sama lāsts», bet futbola turnīrā triumfēja komanda «Tome».

 

 

 

 

Ornitologam Kārlim Grigulim veltītais Goda krēsls ir atklāts!

Lielvārdes novads svin Rīta zvaigznes zīmē

Ritvars Raits

Teju visu jūlija mēnesi Lielvārdes novads svinēja savus svētkus, kuri šoreiz bija veltīti Auseklīša zīmei jeb Rīta zvaigznei, bet to devīze – «Rīta zvaigzne austot gaismu dod». Par svētku norisēm Jumpravas un Lēdmanes pagastos jau informējām, bet pagājušās piektdienas pievakarē un visu sestdienu šie svētki tika godāti novada centrā – Lielvārdē.

 

 

 

Lielvārdiešu Lūšu ģimenei šoreiz vicečempiones tituls.

«NakC oriententerēšanās» čempiones – «Visa veida kustība» un «Kalniņi»

Ritvars Raits

«OVV» jau ziņoja, ka nedēļu pirms Lielvārdes novada svētku kulminācijas Lielvārdē jau sesto reizi notika sportiski-atraktīvās sacensības «NakC oriententerēšanās 2019». Uzvarētāji tika paziņoti un apbalvoti svētku noslēguma koncerta laikā, kas notika 27.jūlijā uz Spīdalas saliņas – tās ir komandas «Visa veida kustība» un «Kalniņi».

 

 

 

Samērā vienkārša recepte.

Siera zupa ar jaunajiem kabačiem

Agate Gavare

Mūsu dārzos turpinās kabaču laiks, tāpēc laikraksta iepriekšējā numurā publicējām padomu, kā pagatavot kabaču-gaļas kotletes, bet šoreiz laiks siera zupai ar jaunajiem kabačiem!

 

 

 

Kas pateiks paldies?

Ritvars Raits

Pirms nedēļas Latvijā risinājās Holivudas grāvēja cienīgi notikumi, kuru asais sižets sākās Rīgā, bet noslēdzās ar pistoļu šāvieniem un noziedznieka aizturēšanu Ogrē. Lai arī ir avārijās cietušie, uzskatu, kas viss beidzies salīdzinoši veiksmīgi – visi dzīvi, traģēdija nav notikusi.

Valsts amatpersonu deklarācijas: J.Latišs, A.Mangulis un Dz.Mozule

Ritvars Raits

«OVV» turpina pētīt mūsu novadu pašvaldību deputātu ienākumus un īpašumus, ko viņi norādījuši savās valsts amatpersonas deklarācijās par 2018.gadu. Šoreiz kārta vēl trim ogrēniešiem – Jānim Latišam, Artūram Mangulim un Dzintrai Mozulei.

Konfliktē ģimenē

25.jūlijā no Ikšķiles Ogres slimnīcā nogādāts A., kuram konstatēts alkohola reibums, saindēšanās ar medikamentiem un depresīvi traucējumi. 27.jūlijā šajā adresē Ikšķilē radās ģimenes konflikts.