Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 30.jūnija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 30.jūnija numurā:

* Kas jauns saimnieciskajā jomā top Madlienas pagastā?

Lai būtu drošāka transporta plūsma centrā, jau šogad plānota ceļa posma asfaltēšana no Kokneses šosejas līdz Madlienas vidusskolai, bet nākamgad – auto stāvlaukuma izbūve. Pāris gadu laikā jāierīko vairāki gājējiem ērti satiksmes celiņi, piemēram, no bijušā doktorāta uz elektriķu māju un virzienā uz “Zālītēm”, kur darbojas biedrība “Otrās mājas”. Tostarp pašvaldības projektu konkursa “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” ietvaros ir apstiprināts projekts, kurā paredzēts izgatavot un uzstādīt vienota stila informācijas stendus Madlienā, Zādzenē, Plāterē un Vērenē,

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Ogrē uzsākta Skolas ielas pārbūve: izmaiņas transporta kustībā!

“Realizējot šo projektu, iegūsim daudz – sakārtotu Skolas ielu, daudz plašāku auto stāvlaukumu, Brīvības ielas posms no tuneļa līdz Skolas ielai būs tikai gājējiem, līdz ar to cilvēki varēs justies daudz drošāk, nekā lavierējot starp novietotajām automašīnām. Tiks sakārtotas kāpnes uz dzelzceļa staciju, visā ielas garumā un stāvlaukumos ierīkots jauns ielas apgaismojums,” saka Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

* Ogrēniete Ginta Bērziņa laimējusi 1815 eiro;

* Veselības problēmu dēļ iestūrē Ķilupē;

* Mobilā diagnostika viesosies Lielvārdē un Madlienā;

* Lielvārdes novada svētki būs!

Vairāk par tiem – jaunajā “OVV”.

* Kāpēc Ķeguma dzelzceļa pārbrauktuvei nedarbojās luksofori un barjeras?

* Ogresgalā atklāj brīvdabas skatuvi un Tautas nama laukumu;

* Darba svētkus svin jaunais Suntažu tirgus laukums

Suntažu pagasta pārvaldes vadītājs Valdis Ancāns piebilst, ka pilnīgi skaidras vīzijas tirgus laukuma darbībai vēl nav. Vispirms jāpaseko, cik aktīvi būs pārdot un pirkt gribētāji. Pagaidām regulāra tirgošanās paredzēta sestdienu rītos (visticamāk, no pulksten 9.00). Jaunais objekts, cerams, strādās arī Suntažu gadatirgos, kārtējos pavasara tirdziņos, Līgo svētkos un Miķeļdienas andelē.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* “Jumpravas vainagu” pinušas 20 atraktīvas komandas!

* Par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem būs jāmaksā dārgāk

Jau no trešdienas, 1.jūlija, stājoties spēkā jaunajam Administratīvās atbildības likumam un grozījumiem Ceļu satiksmes likumā, par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem daļā gadījumu būs jāmaksā vairāk. Vissāpīgāk minētās izmaiņas skars nelielus pārkāpumus izdarījušos, mopēdu vadītājus un šoferīšus alkohola reibumā.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!