Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 30. septembra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

* 14. SAEIMAS VĒLĒŠANAS.

Statistika par deputātu kandidātiem. Vēlēšanu apgabaliem. Vēlēšanu tiesībām un to norises kārtību. Ir jāiet!

* Ogres novadā pārbūvēs astoņas vilciena pieturvietas

Posmā Rīga–Krustpils pasažieru platformu modernizācijas projekta ietvaros «Latvijas dzelzceļš» plāno modernizēt 12 stacijas un pieturas punktus – Šķirotavu, Gaismu, Doli, Ikšķili, Jaunogri, Ogri, Pārogri, Ciemupi, Ķegumu, Lielvārdi, Jumpravu un Skrīverus.

* Sabiedriskie darbi bijušajai Ogres Kultūras centra direktorei

Zemgales rajona tiesa Ogrē bijušo Ogres novada Kultūras centra direktori Ligitu Zadvinsku atzinusi par vainīgu dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā un sodījusi viņu ar 200 stundām sabiedriskā darba.

* Kriminālo notikumu apskats

Piekauti, sakosti, apzagti, aizvainoti. Kā iepriekšējās dienās gājis vai drīzāk negājis dažiem ogrēniešiem.

* Valsts atbalsts mājsaimniecībām, Jautājumi un atbildes

Valsts pieņēmusi īpašu likumu, lai daļēji kompensētu izdevumus, kas cilvēkiem rodas energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma rezultātā. Labklājības ministrija skaidro, kā darbojas kompensācijas mehānisms.

* Aktuālie būvniecības darbi Ogres novadā

Ogres novadā šobrīd top vairāki nozīmīgi objekti – skola, sociālo pakalpojumu ēka personām ar īpašām vajadzībām, daudzfunkcionāls pakalpojumu centrs un daudz kas cits. Visos objektos darbi turpinās atbilstoši grafikam.

* Guntars Arājs: «Skatītājiem jānāk!»

Ogres teātra aktieris kopš 1998. gada. GUNTARS ARĀJS. Gana pieredzējis, lai kādreiz spētu arī atteikties no piedāvātās lomas. Ne aiz lepnības, bet ģimenes un darba dēļ. Šoruden teātra kolektīvs strādā pie jauniestudējuma, kas skatītāju prātus varētu nodarbināt jau labu laiku pirms pirmizrādes.

* Reportāža. Ogri izskrien teju 450 sacensību dalībnieku

Jau par labu un skaistu tradīciju kļuvis, ka septembra pēdējā svētdienā skriešanas sporta entuziasti gan no Ogres novada, gan no citām tuvākām un tālākām vietām pulcējas Ogrē, lai piedalītos sacensībās «Izskrien Ogri!». Šis gads nebija nekāds izņēmums – četrās distancēs uz starta līnijas stājās gandrīz 450 visu vecumu gargabalnieki.

* Pūtēju orķestru Dziesmu svētku maģija

Pūtēju orķestri ir tie, kas vienmēr soļo Dziesmu svētku gājiena priekšgalā. Tūdaļ pēc Rīgas, Ogres novads var lepoties ar vislielāko pūtēju orķestru skaitu. Mūsu novadā tādi ir četri – Ogrē, Madlienā, Birzgalē un Ikšķilē. Kā pūtēji gatavojas XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem novadā vislabāk pārzina orķestra «Horizonts» mākslinieciskais vadītājs Tomass Kokamegi.

————————————————————————————

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!