Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 31.augusta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Uz svinīgo PII atklāšanas pasākumu atnākušos ar dziesmām mīļi sagaidīja PII «Strautiņš» audzēkņi un viņu mūzikas skolotāja.

Jau nedēļu Ogrē jaunajās bērnudārza telpās skan priecīgas bērnu čalas

Dzintra Dzene

Aizvadītajā nedēļā, Ogres svētku pirmajā dienā, tika svinīgi atklāta bērnudārza vajadzībām pārbūvētā ēkā Ogrē, Parka ielā 1, kur PII «Strautiņš» sastāvā izveidotas četras papildus grupiņas 80 bērniem. Paši darbinieki jauno bērnu dārza ēku mīļi nodēvējuši par «Urdziņu».

 

 

 

 

 

Dermatovenerologs Egīls Zvagūzis.

Ogres slimnīcā darbu uzsāk pieredzējis dermatovenerologs Egīls Zvagūzis

Dzintra Dzene

No pirmdienas, 3.septembra, SIA «Ogres rajona slimnīca» Ambulatorajā nodaļā darbu uzsāk pieredzējis dermatovenerologs Egīls Zvagūzis. Ārsts sākotnēji pacientus pieņems reizi nedēļā, pirmdienu pēcpusdienās, turklāt ne vien par maksu, bet arī ar ģimenes ārsta nosūtījumu. STS (seksuāli transmisīvo slimību) gadījumā tāds nav nepieciešams. E.Zvagūzis piedāvā akūtu un hronisku ādas slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi.

 

«Balto kazu» stūrējam pašas!

Daudz interesanta tepat kaimiņos!

Marija Pozņaka

Torīt pār Ogri bija noliecies krāsains varavīksnes tilts, un zem tā arī sākās mūsu ceļojums pa Aizkraukles novadu.

 

 

 

 

Mājas 40.dzimšanas dienas svinības iedzīvotāji iemūžināja kopbildē.

Daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji kopā nosvin mājas 40.dzimšanas dienu

Dzintra Mozule

Meža prospekta 6.mājas iedzīvotāji Ogrē ir lepni: vienā gadā ar lielo Latvijas jubileju un mūsu pilsētas 90-gadi 40.dzimšanas diena arī viņu mājai!

 

 

 

 

 

SIA «Ogres Namsaimnieks» Administratīvā departamenta vadība uzticēta zinošam speciālistam ar pieredzi finanšu sektorā – Ritvaram Cinītim.

SIA «Ogres Namsaimnieks» Administratīvo departamentu vada Ritvars Cinītis

Dzintra Dzene

Viena no būtiskām jaunizveidotā SIA «Ogres Namsaimnieks» struktūrvienībām ir Administratīvais departaments, kura vadība uzticēta zinošam speciālistam ar pieredzi finanšu sektorā – Ritvaram Cinītim.

 

 

 

 

 

 

 

– Vai jūsu paziņu lokā ir ātro kredītu piekritēji?

Dāvids Faivelsons no Ogres:

– Domāju, ka nē. No vienas puses, ātrie kredīti ir labi, no otras – tas ir liels risks. Nav garantijas, ka varēsi atdot. Zinu, ka cilvēki, kas ņem ātros kredītus, nedomā uz priekšu. Ja laikā neizmaksā algu, sākas lielas problēmas…

 

 

Futbola treneri Andrejs Rubins (no kreisās) un Andrejs Prohorenkovs (no labās) kopā ar saviem čempioniem.

Jaunie ikšķilieši – Vidzemes čempioni futbolā

Liene Pauloviča, «FK Ikšķile/FC RealPro» sporta koordinatore

Visu vasaru norisinājās Latvijas Futbola federācijas (LFF) Vidzemes čempionāts futbolā, kurā piedalījās arī Ikšķiles komandas FC «REAL PRO», ko vada veiksmīgi treneri Andrejs Prohorenkovs un Andrejs Rubins. Divām no mūsu komandām (2008. un 2007.gadā dzimušajiem zēniem) Vidzemes zelts jau ir kabatā. Mūsējiem aiz muguras arī valsts finālturnīri, ierindojoties attiecīgi 6. un 5.vietā Latvijā.

 

 

 

 

«Ķeguma veselības apļi 2018» veiksmīgi finišējuši.

«Ķeguma veselības apļos» uzvar Kaļva un Borozinskis

Ritvars Raits

27.augustā Ķeguma komercnovirziena vidusskolas stadionā ar 20.kārtu noslēdzās skriešanas sacensību seriāls «Ķeguma veselības apļi 2018». Kā informē Ķeguma novada sporta pasākumu organizators Edgars Siliņš, dāmu konkurencē visvairāk apļu sakrāja Agita Ilze Kaļva, bet starp kungiem viscentīgākais apļotājs bijis Kaspars Borozinskis.

 

 

Sacensību Ogres posma divi laureāti – Uldis Veliks (no kreisās) un Alvils Nelsons.

Veliks atgūst rekordista godu, Ogre – piektā spēcīgākā

Ritvars Raits

25.augustā Krasta laukumā notika sacensību «Latvijas Spēcīgākā pilsēta» Ogres posms. Ogrēnieši triju stundu laikā pacēla 192 200 kg, Latvijas lielo pilsētu konkurencē sasniedzot piekto labāko rezultātu. Vislielākais prieks par Uldi Veliku, kurš 50 kg smago svaru stieni uzspieda 246 reizes, atgūstot sev valsts rekordista godu.

 

 

Mazliet uzelpo arī pedagogi…

Uldis Prancāns

Aizvadītās nedēļas nogalē ar dzīvīgu moto «Ogre elpo» vērienīgi nosvinēti Ogres svētki un pilsētas pirmā deviņdesmitgade. Nu mazliet uzelpo arī Latvijas pedagogu saime.

Beidzot panākta vienošanās, ka no septembra jeb silu (drīzāk siles… Skolotāji tikuši pie siles, kaut seklas, bet tomēr…) vai viršu (tagad varbūt nenomiršu…) mēneša pedagogu minimālā alga par vienu likmi būs par veseliem 30 eiro lielāka, sasniedzot 710 eirikus. 18.septembrī paredzētā, kārtējā skolotāju «iziešana ielās» (pikets) nenotiks.

Par teju 900 000 eiro remontēs ceļu no Ogres līdz Ogresgalam

Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis 23.augusta domes sēdē informēja, ka telefoniski saņēmis apliecinājumu no VAS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC), ka valsts ceļu apsaimniekotājs gatavojas noslēgt līgumu ar būvuzņēmumu «Binders» par ceļa remontu no Ogres līdz Ogresgalam, kas izmaksās gandrīz 900 000 eiro.

Tomes mežos meklē pazudušu sēņotāju

Ritvars Raits

29.augustā Ķeguma novada pašvaldības policijas darbinieki iesaistījās Tomes mežos pazuduša sēņotāja meklēšanā. Teju 90 gadus vecais vīrietis pats gan pārliecināts, ka nebija apmaldījies, tāpēc var pieņemt, ka mūsu speciālajiem dienestiem tā bija laba operatīvās gatavības pārbaude.

Sabojā elektrības vadus

29.augustā pēc kravas izgāšanas Ogrē, Lauberes ielā, automašīna uzsāka kustību un norāva elektrības vadu. Sastādīts CSN reģistrācijas protokols.

Pedagogiem piketēt tomēr nevajadzēs – algas pielikums būs

«OVV» jau informēja, ka Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) gatavojās sarīkot pie Saeimas protesta akciju – piketu gadījumā, ja pedagogi jau šoruden nebūtu saņēmuši solīto algas pielikumu 30 eiro apmērā. Skolotājiem piketēt tomēr nevajadzēs, jo 28.augustā tika panākta vienošanās, ka no septembra pedagogu minimālā alga par likmi būs par 30 eiro lielāka, sasniedzot 710 eiro.

Sirsnīgs jo sirsnīgs paldies par šo skaisto dzīves mirkli!

Broņislava Brokāne, Ogres vienaudze

Kā skaista dziesma ir izskanējuši grandiozie 90-gadīgās Ogrītes svētki.

Rokas nost no ātrajiem kredītiem, lūdzu!

Vasīlijs Kudiķis

Esmu ļoti sašutis par antireklāmu ātrajiem kredītiem «OVV» pagājušās piektdienas numurā un par to, ka mani nosauca par lētticīgu, jo uzķeros uz ātro kredītu makšķeres.