Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 4.februāra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 4.februāra numurā:

* Vilnis Naglis: „Gribētos cerēt, ka sabiedrība mainās uz labo pusi”

Pērn reģistrēta tikai viena slepkavība – Ikšķilē, kur gan nogalinātais, gan aizdomās turētie bija citu novadu iedzīvotāji, kas šeit ieradās uz senlietu tirdziņu. Sākumā tika aizturēti aizdomās turamie, bet pēc tam atrasts arī noslepkavotais, kurš bija izvests ar varu un pret viņu izdarīts noziegums. Motīvs – atriebība.

Vairāk – par atskatu policijas darbā aizvadītajā gadā – jaunajā „OVV”.

* Ogres un Ķeguma vieglatlētikas senioriem pieci kausi Jēkabpilī

Vairāk uzziniet Ogres novada vieglatlētikas veterānu komandas pārstāvja Aivara Puriņa rakstā!

* Topošo absolventu vizītkarte: Saticīgie, ģimeniskie un neuzveicamie mazozolieši

„Sākumā klasē mācījāmies deviņi, esam palikuši seši – starp pieciem puišiem viena meitene. Nevaram iedomāties labāku klasi par šo. Esam visi kā viena ģimene, ieskaitot mūsu audzinātāju. Kopā esam neuzveicami, jo sniedzam cits citam atbalstu un palīdzam. (..) Kaut gan puikām ir savas intereses, vienīgā meitene ir kā odziņa uz tortes, nekad netiek atstumta maliņā, bet draudzīgi uzņemta kopējā bariņā. Kristīne vienmēr visu ierosina, sasauc kopā, palīdz, ja kaut kas nepadodas. Kopumā esam radoši, aktīvi piedalāmies konkursos, olimpiādēs, sporta pasākumos.”

* Atjaunošanas darbi bijušās sanatorijas „Ogre” ēkā tuvojas noslēgumam;

* Praktiski un noderīgi: Trīs vērtīgi paradumi savas dzīves juridiskajai higiēnai

Svarīgākie juridiskie dokumenti, par kuriem vajadzētu interesēties ikvienam, domājot par savu dzīvi kopumā, ir – testaments vai mantojuma līgums, nākotnes pilnvarojums un ar nekustamo īpašumu saistītie dokumenti.

Pašlaik internetā var atrast praktiski visu. Arī paraugus dažādiem dokumentiem. Kad jāuzraksta iesniegums darba devējam ar lūgumu par atvaļinājuma piešķiršanu, tas arī var būt noderīgi. Taču tad, kad runa ir par testamentu vai dzīvokļa pirkšanas vai dāvinājuma līgumu, tas ir ļoti riskanti.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!