Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 4. novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

* Ja Ukraina krīt, var krist arī Latvija

Ogres novada mērs Egils Helmanis nule atgriezies no vizītes Ukrainā. Tur redzēja karu, redzēja divsimtos un tos, kuri par tādiem vēl tikai kļūs. Redzēja Ukrainas nesalaužamo garu. Sarunā ar «OVV» arī par civilo aizsardzību, kas pat uz papīra nedarbojas, jauno Saeimu, kas ir pulka labāka par aizejošo, un to, kādēļ uzrakstījis pieteikumu, lai iestātos Zemessardzē.

* Piemineklis Ukrainas kara upuriem

Ogrē atklāts skulptūru komplekss «Ukrainas vainags vieno». Tas ir studentu redzējums par Ukrainas kara nodarīto postu. Ansamblis veidots kā daudzfigūru kompozīcija, un tā galvenais vienojošais elements – plēstā akmens faktūra – raksturo kara brutalitāti.

* Sastrēgums slimnīcas Uzņemšanas nodaļā

Aizvadītās nedēļā sākumā pie Uzņemšanas nodaļas brīžiem veidojās pat 20 cilvēku liela rinda. Lai pacientu varētu izmeklēt un uzņemt slimnīcā, nācās gaidīt pat vairākas stundas. Tikai nedēļas nogalē rindas mazinājās.

* Laiks gana labs – būvdarbi turpinās

Šoruden laika apstākļi ir labvēlīgi, lai turpinātu Ogres novadā uzsāktos būvdarbus un pat īstenotu jaunus projektus. Nupat ir noasfaltēts ceļš uz Lindes parku.

* Stiprais stāsts par Valentīnu un Pēteri Zepiem

Ja ģimenē ir invalīds, pārējie cenšas viņam maksimāli palīdzēt un atbalstīt. Lai arī cilvēka ar īpašām vajadzībām kopšana un uzmanīšana prasa papildu rūpes, veselajiem nav problēmu ar to tikt galā. Taču, kā ir situācijā, kad mājās ir divi invalīdi?

* Andris Krauja: «Bērnu un vecmeitu ballītes nevadu»

Bijušais sportists un dejotājs šobrīd ir ne tikai sporta pasākumu vadītājs un komentētājs, bet arī sporta attīstības darba organizators Ogres novada Sporta centrā, deputāts novada domē un aktieris Ogres teātrī. Plaša profila speciālists, kuru daudzi pazīst pēc iesaukas «Burkāns».

* Iz pagājības. Šķirstām vecās avīzes

Viena no oriģinālākām Ogres labierīcībām ir tirgus iepirkumu piegādāšana mājās ar biedrības līdzekļiem. Ogres kūrorta biedrības valde nolēma atjaunot līgumus ar produktu pievedējiem arī uz nākošo vasaras sezonu.

———————————————————————————

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!