Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 4.septembra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 4.septembra numurā:

* Ogres Centrālās bibliotēkas projekts atzīts par ilgtspējīgāko;

* Andreja Pumpura Lielvārdes muzejam – 50!

“Tas bija tik sen – pagājušajā gadsimtā, kad Lielvārdes vidusskolā par latviešu valodas un literatūras skolotāju sāka strādāt Anastasija Neretniece, aizrautīga novadpētniece, režisore, aktrise. Lielvārdes teātrī viņa ieguva vārdu Asja, kuru pieņēma, un arī sabiedrībā un presē tiek lietoti abi vārdi. Asjai bija liels sapnis – izveidot muzeju Andrejam Pumpuram un viņa eposam “Lāčplēsis”,” raksta Dzidra Bļodone.

* Ķegumieti Jāni Būmani apciemo Ordeņa kapitula pārstāvji

Arī šopavasar Valsts prezidenta pilī par nopelniem Latvijas labā būtu pasniegti Latvijas Valsts apbalvojumi, taču šo tradīciju piebremzēja Covid-19 dēļ izsludinātā ārkārtas situācija.

Kad tā beidzās, apbalvotie tika aicināti uz Valsts Prezidenta pili. Diemžēl ne visi ir tik stipri, lai paši mērotu ceļu uz galvaspilsētu. Viņu vidū – arī 93.mūža gadu dzīvojošais ķegumietis Jānis Būmanis. Tamdēļ, lai pasniegtu godam nopelnīto apbalvojumu – Viestura ordeni, otrdien, 1.septembrī, viņu apciemoja Ordeņa kapitula kanclere Sarmīte Ēlerte, Ordeņa kapitula loceklis Raimonds Graube un Ordeņu kapitula sekretāre Maira Sudrabiņa. Sveicējiem pievienojās arī Jāņa Būmaņa dzimtā Rudzātu pagasta pārvaldniece Ruta Klibiķe.

* Māja Ogrē, Draudzības ielā 6A, gaida savus jaunos iemītniekus

Piestāvu ēkā ar jumta izbūvi kopumā pieejami 29, pārsvarā – vienistabas un divistabu dzīvokļi, bet tiem, kam patīk plašums – pavisam nelielā skaitā arī četristabu dzīvokļi.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Indulis Kalniņš rubrikā „Dzērvene mājās vai medus karote svešumā?”: „Ir jāmācās dzīvot elastīgāk”

Pēc pāris dienām beigsies ogrēniešu Kalniņu ģimenes 14 dienu pašizolācijas periods – tieši tāda ir cena, lai satiktu savus mīļos – dēlu Kasparu, vedeklu Zani un mazmeitiņu Sofiu, kuri nu jau septiņus gadus dzīvo tālu projām no Latvijas un par savām mājām tagad sauc jauku piejūras pilsētu Great Yarmouth Norfolkas grāfistē Lielbritānijā.

Pašizolācijas periods P/A “Ogres komunikācijas” struktūrvienības “Neptūns” vadītājam un Ogres novada domes deputātam Indulim Kalniņam, kā arī viņa sievai Ivetai un meitai Ilzei sarežģījumus darbā nesagādā, jo, pošoties apciemot dēla ģimeni, viņi jau laikus ieplānoja atvaļinājumu, rēķinoties, ka dzīve vīrusa Covid ēnā var ieviest savas korekcijas, un tā arī notika.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Pateicoties iedzīvotāju spējai vienoties, – daudzdzīvokļu mājai Ogrē uzklāts jauns jumta virsklājums;

* Sports: Rembates senioriem 3.vieta Latvijas čempionātā; Ogres novada senioriem 34 medaļas Latvijas čempionātā Preiļos; Ogrēnietis Andris Sarksņa – Latvijas čempions veloorientēšanās sportā; „Madlienas veselības apļi 2020”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!