Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 5.jūnija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 5.jūnija numurā:

* “Svilpastes” ārkārtējās situācijas laikā iepriecina klausītājus ar vairākiem video klipiem;

Egija Širova: “Jebkurām pārmaiņām jābūt argumentētām, saprotamām un racionālām”

Sabiedriskajā telpā izskan dažādi paziņojumi par plānoto «slimnīcu līmeņošanu» jeb slimnīcu līmeņu pārskatīšanu. Minētā reforma, ko varētu  īstenot visai straujā tempā – līdz šā gada nogalei, rada pamatotu satraukumu un bažas veselības aprūpes nozarē strādājošo vidū, jo nav skaidrus normatīvu, nav redzējuma, kā turpmāk notiks veselības aprūpe, vai tā joprojām būs pieejama visiem iedzīvotājiem tuvāk dzīvesvietai.

Latvijas Slimnīcu biedrības (LSB) vadītāja vietniece Egija Širova norāda, ka, īstenojot jebkādu reformu medicīnas nozarē, pirmām kārtām jāizvērtē, kā tā ietekmēs iedzīvotājus, jo katra minūte, ko cilvēks smagā situācijā pavada ceļā uz veselības aprūpes iestādi varbūt dzīvības cenas vērta.

Vairāk – jaunajā “OVV”!

* Ikšķiles novada dome atkal vērsīsies Satversmes tiesā;

* Topošo absolventu vizītkarte: Draudzīgie, pretimnākošie, uzņēmīgie lielvārdieši – “inteliģentie klusētāji” un “runas sievas…”

“Nav jau viss tik balts un pūkains. Gadījās arī strīdi (vairāk radošie), bet strīdi jau “dzen” to dzīvi uz priekšu. Puiši mums ir “inteliģentie klusētāji”, meitenes “runas sievas”.

Varu novēlēt katrai audzinātājai tādu klasi,» atzīst Aija Krompāne.

* Mobilā diagnostika Lielvārdē un Ikšķilē;

* “Saknes un Spārni” organizē vērtīgu vasaras nometni

Bārbeles Zēnu pamatskola “Saknes un Spārni” ir sagatavojusi programmu aizraujošām, aktīvām un emociju bagātām nometnēm visas vasaras garumā un rudenī. Nometnes paredzētas dažādiem vecumposmiem, sākot no septiņiem līdz 18 gadiem. Vasarā bērni un jaunieši ir te aicināti pavadīt laiku nedēļas garumā, savukārt rudenī ir ieplānots organizēt vienu nedēļas un vairākas nedēļas nogales nometnes.

Vairāk – jaunajā “OVV”!

* Orientēšanās pasākumam Ķegumā liela piekrišana!

Kā pastāstīja Dace Māliņa, uzdevumi bija samērā viegli, bet ar dažiem āķīšiem, kas dalībniekiem lika domāt radoši. Piemēram, uz jautājumu “Cik Birzgales pamatskolas ēku ir Birzgalē?” pareizā atbilde bija “divas”, jo pie Birzgales pamatskolas ēkas ir maza Birzgales pamatskola, ko skolas jubilejā uzdāvināja uzņēmums “Silver Standard Plant SIA”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!