Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 5.novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Darba grupas dalībnieku bērni vāc lapas.

Suntažos noteikti būs baudāmi ziemas prieki Pasta kalniņā

Uldis Prancāns

Ogres novada pašvaldības finansētā projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums» ietvaros nereģistrēta iedzīvotāju grupa «Par aktīvu dzīvesveidu Suntažos» (koordinatore Elita Kārkliņa) īstenoja projektu «Ziemas prieki Pasta kalniņā».

 

 

 

«Ogres Vēstures un mākslas muzeja rakstu» 2.sējuma autoru kolektīvs.

Klajā nācis «Ogres Vēstures un mākslas muzeja rakstu» 2.sējums

Dzintra Dzene

Piektdien, 1.novembrī, Ogres Vēstures un mākslas muzejā (OVMM) notika grāmatas «Ogres Vēstures un mākslas muzeja raksti» 2.sējuma prezentācija un tikšanās ar autoriem. Rakstu krājumā apkopoti desmit dažādu autori raksti, kas veltīti Ogres pilsētas un novada vēstures izpētei.

 

 

 

Gada skolotāju – laureātu un balvas nominantu kopbilde.

Ogres novada pašvaldības balvas un pateicību saņem Gada skolotāji

Uldis Prancāns

1.novembrī Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē svinīgi muzikālā svētku pasākumā tika godināti apbalvojumam «Gada skolotājs 2019» izvirzītie pedagogi un šī prestižā titula ieguvēji, kā arī viņu kolēģi, kuru darba stāžs izglītības jomā šogad sasniedza 40 gadus.

 

 

 

Jānis Siliņš.

Ķeguma novada domē jauns deputāts – Jānis Siliņš

Ritvars Raits

«OVV» jau ziņoja, ka 22.oktobrī Ķeguma novada pašvaldības domes deputāta pienākumus beidza pildīt birzgaliete Rita Reinsone, kura šo lēmumu pieņēmusi personīgu iemeslu dēļ. Kopš 31.oktobrī Ķeguma novada domē ir jauns deputāts Jānis Siliņš.

 

 

– Kā jūs ārstējat iesnas?

Igors Goldiņš no Ogres:

– Man ir hroniskās iesnas, bet tās nemaz nav ārstējamas. Ja man kļūst pavisam grūti, es iedzeru kaut ko karstu, bet pēc tam izšņaucu degunu.

 

 

Braši airē sacensību jaunākais dalībnieks.

Rudenīgo Ogres upi piepilda airēšanas maratona dalībnieki

Gundars Patmalnieks, pasākuma organizators

Latvijas ūdenstūrisma sezona noslēgusies ar projektu konkursa «R.A.D.I. Ogres novadam» atbalstīto pasākumu «Ogres airēšanas maratons». Ogres upē beidzot sagaidījām pietiekami augstu ūdens līmeni, un pagājušā mēneša pašā nogalē varējām braukt ar prieku. Vairāki desmiti krāsainu laiviņu un smaidīgu braucēju ainaviski papildināja tradicionālos «zelta rudens» toņus.

 

 

Kartupeļu pankūkas vācu gaumē.

Kartupeļu pankūkas vācu gaumē ar kraukšķīgu garozu

Agate Gavare

Gada vēsākajā laikā mūsu organisms un garšas kārpiņas daudz biežāk izsaka vēlmi pēc īsti sātīgiem ēdieniem. Kā radītas tādām ēdienreizēm būs kartupeļu pankūkas vācu gaumē ar kraukšķīgu garoziņu, kuru garšu īpaši papildinās dabīgā jogurta mērce ar baziliku.

 

 

Maisā ir caurums!

Jānis Arvīds Plaudis

Kremļa kontrolēto TV neskatos. Tur diskusijās bļauj kā trakonamā. Diagnoze tai kaitei nepārprotama: Ukraina. Tā šausmīgā Ukraina! Pieminēt oligarha Medvedjeva desmit milzu īpašumus neatliek laika. Runāt par 4700 pamestajām jaunceltnēm nav vēlēšanās. Labāk pavēstīt, kā Maskava būvē Āfrikā.

Lēdmaniete, saimniecības «Siliņi» īpašniece Ieva Langrāte saņem «Sējēja 2019» veicināšanas balvu

Dzintra Dzene

Piektdien, 1.novembrī, Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā jau 26.reizi norisinājās ikgadējā Zemkopības ministrijas organizētā konkursa «Sējējs 2019» laureātu un veicināšanas balvu saņēmēju – lauksaimnieku, tostarp arī jauno zemnieku, pārtikas ražotāju un mazpulku, apbalvošanas ceremonija.

Atsakās apmaksāt taksometra pakalpojumus

2.novembrī Ogrē, Meža prospektā, klients atteicies apmaksāt taksometra pakalpojumus. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.