Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 5.novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

«Momenta» meitenes savās jaunajās formās spēja kļūt par turnīra «Rīgas Rudens 2013» vicečempionēm.

«Momenta» meitenes savās jaunajās formās spēja kļūt par turnīra «Rīgas Rudens 2013» vicečempionēm.

«Momenta» meitenēm sudrabs un balva par Spēles garu

Ritvars Raits

2. un 3.novembrī Ogres un Lielvārdes sporta hallēs jau 16.reizi norisinājās starptautiskais frisbija turnīrs «Rīgas Rudens 2013». Ļoti sekmīgi tajā startēja Ogres meiteņu komanda «Moments», kura ne vien izcīnīja augsto 2.vietu, bet arī saņēma balvu par spēles garu.

 

Lielvārdieši ar abām rokām ir par savu jauno apsaimniekotāju Māri Pavlovu (otrais no kreisās), tomēr cīņa ar iepriekšējo apsaimniekotāju, kura rokās ir siltuma krāns, solās būt smaga...

Lielvārdieši ar abām rokām ir par savu jauno apsaimniekotāju Māri Pavlovu (otrais no kreisās), tomēr cīņa ar iepriekšējo apsaimniekotāju, kura rokās ir siltuma krāns, solās būt smaga…

Lielvārdē trim mājām atslēdz apkuri

Ritvars Raits

Ziema vēl nav pat sākusies, bet piektdien, 1.novembrī, trim daudzdzīvokļu namiem Lielvārdē tika atslēgta apkure. Visas trīs atslēgtās mājas apsaimnieko SIA «MP Nami», bet siltuma darbības iniciators ir pašvaldības uzņēmums «Lielvārdes Remte», kurš ir ne tikai siltumenerģijas ražotājs, bet arī «MP Namu» konkurents apsaimniekošanas jomā.

 

 

01_zinaida– Vai gadījies, ka kaimiņi jums sagādājuši kādas neērtības?

Zinaīda Kosogova no Lielvārdes:

– Pagājušajā gadā manu dzīvokli nopludināja augšējie kaimiņi, teica, ka caurule esot plīsusi. Solīja sekas novērst, veicot kosmētisko remontu, bet diemžēl tā arī neizdarīja. Par to, ka kaimiņi trokšņotu, gan nevaru sūdzēties.

 

rododendrsPašvaldība piešķir finansējumu Ogres «baltajam sapnim»

Dzintra Dzene

Ogres novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi apstiprināja lēmumprojektu, kas paredz atbalstīt ogrēnietes Daces Kolužas iniciatīvu par finansējuma piešķiršanu rododendra šķirnes reģistrēšanai ar Ogres vārdu.

 

Lielvārdes florbola audzēknes Anna Žižkuna (no kreisās), Diāna Isjomina, Santa Torstere un Evita Rudzīte ar Triju nāciju kausa izcīņas turnīrā iegūtajām piemiņas balvām.

Lielvārdes florbola audzēknes Anna Žižkuna (no kreisās), Diāna Isjomina, Santa Torstere un Evita Rudzīte ar Triju nāciju kausa izcīņas turnīrā iegūtajām piemiņas balvām.

Mūsu florbolistēm uzvara starptautiskā turnīrā Vācijā

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē Latvijas sieviešu florbola izlase piedalījās Triju nāciju kausa izcīņas turnīrā, kas notika Vācijas pilsētā Dobelnā. Mūsu komanda, kurā šoreiz bija iekļautas veselas četras Lielvārdes florbola audzēknes, izcīnīja pārliecinošu 1.vietu.

 

 

 

1.līgas spēlē, kurā «Ogres Prestižs 2» tikai ar viena punkta pārsvaru uzvarēja «Ikšķili 2», šis ogrēnieša Laura Purkalīša uzbrukums bija rezultatīvs.

1.līgas spēlē, kurā «Ogres Prestižs 2» tikai ar viena punkta pārsvaru uzvarēja «Ikšķili 2», šis ogrēnieša Laura Purkalīša uzbrukums bija rezultatīvs.

Ar uzvarām sāk «Ikšķile», «Monta» un «iSK Dīvas»

Ritvars Raits

Aizvadītās nedēļas nogalē tika aizvadītas kārtējās Ogres novada atklātā čempionāta basketbolā spēles. 1.līgā uzvaras rūgtumu vēl nav izjutušas trīs komandas – «Ikšķile», «Monta» un «iSK Dīvas», bet 2.līgā čempionātu ar uzvarām sākušas «Zaķumuiža», «Ikšķile 3», OVT, «Ogres Prestižs 3», «Lielvārde» un «Salaspils».

 

Noārdīt valsti … pa ķieģelim

Jānis Arvīds Plaudis

«Mārtiņa Brauna dziesma ir skaista, bet mēs nespēsim to izdziedāt.» – «Bet es zinu vēl piecas citas skaistas. Tad nu rīkosim piecus referendumus, kura skaistāka.» Tā runājam, kad pašmāju gudrinieki, nevis svešie, pasviež saplosīšanai kārtējo tautas svētumu – himnu. Kaut gan nav pieklājīgi, gribas uz viņiem kliegt: «Jums darīt nav ko?» Šī zeme vaid no neatrisinātām grūtībām, taču ir cilvēki, kas sacer problēmas uz līdzenas vietas.

Lielvārdes novadā būs vēl pieci «Goda Lielvārdieši»

Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienā tiks pasniegti pieci apbalvojumi «Goda Lielvārdietis» – Tālim Salam un Kārlim Dreimanim no Lēdmanes, Rutai Liepiņai un Mārim Skudram no Jumpravas, kā arī lielvārdietim Miervaldim Ozoliņam.

Lauberes saimniecības šā gada veikums un nākotnes plānu aprises

Uldis Prancāns

Lauberes pagasta saimniecībā šogad ir izdevies veiksmīgi un savlaikus realizēt plānotos darbus.

Būvēs jaunu tirdzniecības centru

Ogres būvvalde 24. oktobrī izsniegusi būvatļauju SIA «Bukoteks» jauna tirdzniecības centra celtniecībai Ogrē, Rīgas ielā 33, informē Ogres novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Atceļ taupības režīmu ielu apgaismojumam

Ogres novada pašvaldības darbinieki nolēmuši atcelt iepriekš noteiktos ierobežojumus un apgaismojumu pilsētas ielās nodrošināt pilnā apjomā. Kopš 2009.gada rudens apgaismojums Ogres ielās tika nodrošināts taupības režīmā, daudzās ielās ieslēdzot tikai katru otro gaismekli, nakts stundās – no pusnakts līdz pulksten pieciem rītā, ielu apgaismojumu atslēdzot visā pilsētā, izņemot pilsētas centru, gājēju pārejas, kā arī izglītības un sabiedrisko iestāžu apkārtni.

Pazūd auto

30.oktobrī konstatēts, ka Madlienā pazudusi aiz katlu mājas novietotā 1990.gada izlaiduma automašīna «OPEL OMEGA», kura ilgstoši netika lietota.

Ikšķilē atrod astoņus kilogramus dzīvsudraba

Patrulēšanas laikā, apsekojot Ikšķiles novada administratīvo teritoriju saistībā ar nelikumīgām atkritumu izgāztuvēm, tika atrasta plastmasa kaste, kurā atradās 15 metāla konteineri, kuros atradās stikla iepakojumi ar dzīvsudrabu ar kopējo svaru astoņi kilogrami. Šo informāciju par bīstamo atradumu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma pagājušās trešdienas pēcpusdienā no Reģionālās pašvaldības policijas Ikšķiles nodaļas darbiniekiem, informē portāls Ogrenet.

Darbu uzsāk Zemkopības ministrijas Klientu apkalpošanas centrs

Uldis Prancāns

Pirmdien, 4.novembrī, tika atklāts Zemkopības ministrijas (ZM) Klientu apkalpošanas centrs.

Skolēni eksperimentē

Uldis Prancāns

Oktobra nogalē Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā jau trešo gadu pēc kārtas risinājās dabaszinību priekšmetu konkurss «Nāc un eksperimentēt sāc!».

Palielina neapliekamo minimumu

No 2014.gada 1.janvāra Latvijas iedzīvotājiem ne tikai tiks palielināta minimālā alga (no 200 latiem uz 225 latiem jeb 320 eiro), bet arī neapliekamais minimums.

Galda spēļu trīscīņā uzvar Juris Pūpols

2.novembrī Rembatē norisinājās Ķeguma novada čempionāts galda spēļu trīscīņā, informē novada sporta metodiķis Edgars Siliņš.

Vai ledusskapi vajag izmantot kā maizes kasti?

Baiba Pare, vecākā projektu vadītāja

Lai maize saglabātos svaiga ilgāk, būtiski to pareizi uzglabāt. Ir dažādi veidi, kā maizi saglabāt ilgāk mīkstu un svaigu. «Fazer Latvija» veica pētījumu, lai noskaidrotu, kādi ir Latvijas iedzīvotāju ikdienas paradumi un zināšanas maizes uzglabāšanā, un noskaidroja, ka visbiežāk maizi uzglabājam ledusskapī.

Dārgajai reklāmai naudas pietiek…

Valija Jonele

Pagājuši jau vairāk nekā 20 gadi, kopš dzīvojam neatkarīgā valstī, un laiks būtu pajautāt sev, vai esam kļuvuši neatkarīgāki, gudrāki, domājošāki? Vai politiķi un ierēdņi strādā vēlētāju interesēs?

Lai darām galu trokšņiem mūsu namos!

Aivars Zunde, Zilokalnu prosp. 18 mājas vecākais

Ogres pilsētas Zilokalnu prospekta 18 iedzīvotāji savā kopsapulcē 26.oktobrī nolēma vērsties pie novada pašvaldības ar prasību mainīt Saistošo noteikumu punktu nr.2 par sabiedrisko kārtību Ogres novadā.