Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 5.septembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogrēniete Zanda Panava pirms sava iznāciena latviešu tautastērpā.

Ogrēniete Zanda Panava piedalās skaistumkonkursā «Mrs Universe»

Ritvars Raits

2.septembrī Dienvidāfrikas Republikas pilsētā Durbanā noslēdzās pasaules skaistumkonkurss «Mrs Universe 2017», kurā Latviju pārstāvēja ogrēniete Zanda Panava. Lai arī Zanda neiekļuva starp konkursa laureātēm, viņa tika atzīta par pašu šarmantāko dāmu – «Mrs Charm».

 

 

 

«Sportiskais devītnieks» un skolotāja Daiga Zamarina vēl nezina, ka uzvarēs…

Dzintarkrāsas sporta pirmdiena Taurupes pamatskolā

Uldis Prancāns

Ievērojot skaistu tradīciju, jaunā mācību gada otrajā dienā draudzīgā gaisotnē jau septīto reizi notika tikpat draudzīgu kaimiņpagastu izglītības iestāžu Sporta diena.

 

 

 

 

 

– Kāds ir jūsu viedoklis par nodokļu reformu?

Inese Fecere-Antipina no Ogres:

– Es domāju, ka jaunā nodokļu reforma ir solis pareizā virzienā, lai gan varbūt ne tik veiksmīgs, kā sākotnēji bija cerēts. Protams, ka cilvēki gribētu, lai pēc nodokļu nomaksas viņiem paliktu vairāk naudas.

 

 

Evija un Arno Smiltnieki izstādes atklāšanas brīdī.

Piemin Pirmā pasaules kara kauju simtgadi Ogres un Ikšķiles apkārtnē

Dzintra Dzene

Atceroties dramatiskos notikumus Pirmā pasaules kara nogalē, kas risinājās septembra sākumā Ogres un Ikšķiles apkārtnē, Ogres Vēstures un mākslas muzejā (OVMM) atklāta izstāde «Kauja par Rīgu. 100. Skats no vācu pozīcijām».

 

 

 

 

Treneri Andrejs Prohorenkovs (no kreisās) un Andrejs Rubins (no labās) kopā ar saviem nu jau trīskārtējiem Vidzemes čempioniem.

Ikšķiles jaunie futbolisti – trīskārtēji Vidzemes čempioni

Liene Pauloviča, FK «Ikšķile» sporta koordinatore

30.augustā noslēdzās Latvijas Futbola federācijas rīkotais Vidzemes reģiona čempionāts 2005.gadā dzimušo zēnu komandām, kas sākās jau maijā. Trešo gadu pēc kārtas par čempioniem kļuva FK «Ikšķile» jaunie futbolisti.

 

 

 

 

 

 

Komandas «Ogre Juniors 2007» puiši un viņu treneri ar Baltkrievijā izcīnīto kausu un medaļām.

HK «Ogre Juniors» divas komandas uzvar turnīros Baltkrievijā

Edgars Adamovičs, HK «Ogre Juniors» treneris

Augusta nogalē bērnu hokeja komandas «Ogre Juniors 2005» un «Ogre Juniors 2007» ar panākumiem piedalījās pirmssezonas turnīros Baltkrievijā – abas izcīnīja pirmo vietu un zelta medaļas.

 

 

 

 

 

Jau ne pirmo reizi Tomes sporta spēļu futbola turnīrā triumfējusi lielvārdiešu komanda «Kāda starpība».

Tomes sporta spēlēs uzvar «Kāda starpība» un «Mēs trīs»

Edgars Siliņš, Ķeguma novada pašvaldības sporta pasākumu organizators

2.septembrī, spītējot pamatīgām lietus gāzēm, notika Tomes sporta spēles jeb sacensības «Ceļojošais kauss IV». Futbola turnīrā pirmo vietu izcīnīja komanda «Kāda starpība», bet volejbolā uzvarēja vienība ar nosaukumu «Mēs trīs».

 

 

 

 

Kā muižkunga klaušas

Dzintra Mozule

Reizēm, kad kāds vēlas pataisīt melnu par baltu, mēs klausāmies, klausāmies un vairs īsti nesaprotam, kurš no mums redz nepareizi. Un tad ļoti svētīgs ir skats no malas.

OMS direktora vietnieka pienākumi uzticēti Gunitai Bičulei

Jaunajā mācību gadā Ogres Mūzikas skolā (OMS) ir ne vien jauns direktors – Atvars Lakstīgala, bet arī jauna direktora vietniece izglītības jomā. Par piemērotāko kandidāti šai vakancei tika atzīta Mūzikas teorijas nodaļas pedagoģe Gunita Bičule.

Aktualizē satiksmes drošības, videonovērošanas un atskurbtuves jautājumu

Marta Poga

Ogres novada pašvaldībā notika sanāksme, kurā domes vadība un speciālisti tikās ar Ogres novada pašvaldības policijas, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa un Ceļu policijas vadību, lai pārrunātu iespējamos risinājumus atskurbtuves izveidē, papildu videokameru uzstādīšanā, kā arī kārtības organizēšanā novadā, īpaši attiecībā uz gājēju un velobraucēju drošību.

Sniedz medicīnisko palīdzību

2.septembrī Ogrē, Mālkalnes prospektā, E. sniegta medicīniskā palīdzība. Vīrietim konstatēts galvas un sejas sasitums, kā arī alkohola reibums.