Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 6.augusta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Salidojuma dalībniekus sveica Saeimas deputāts Raivis Dzintars.

Politiski represētie jau 21.reizi tiekas salidojumā Ikšķilē

Dzintra Dzene

Kopš pēdējās, skaitliski masveidīgākās, piespiedu izvešanas pagājuši jau 70 gadi. Sestdien, 3.augustā, Ikšķiles estrādē 21.reizi pulcējās vairāki tūkstoši politiski represēto personu, lai tiktos ar likteņa biedriem un atcerētos izsūtījumā pavadīto laiku.

 

 

 

 

Meņģeles «Krievskola» šobrīd…

Meņģeles saimniecības stūrakmeņi

Uldis Prancāns

Par veiksmīgi iespēto un aktuālākajiem saimnieciskajiem darbiem Meņģelē informē Meņģeles pagasta pārvaldes vadītāja Ieva Jermacāne.

 

 

 

 

Ogrē, Brīvības ielā 15, uzsākti automašīnu stāvlaukuma pārbūves darbi.

Uzsākta automašīnu stāvlaukuma pārbūve Ogrē, Brīvības ielā 15

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA «Liepavoti R.E.» par automašīnu stāvlaukuma seguma atjaunošanu Ogrē, Brīvības ielā 15, pie Ogres novada Kultūras centra (ONKC), kur atrodas elektromobiļu uzlādes stacija. Darbi jau uzsākti, un tie jāpabeidz līdz 22.augustam.

 

 

 

 

Nākamgad plānots pārbūvēt auto stāvlaukumu pie Ogres dzelzceļa stacijas.

Izstrādā būvprojektu Skolas ielas, Ogrē, pārbūvei

Dzintra Dzene

Viena no Ogres novada pašvaldības nākamā gada prioritātēm ir Skolas ielas sakārtošana un auto stāvlaukuma paplašināšana pie Ogres dzelzceļa stacijas. Šobrīd uzsākta būvprojekta izstrāde, bet pārbūves darbi plānoti nākamgad.

 

 

 

 

 

Svarīgus saimnieciskos veikumus gaida Suntažu vidusskola.

Suntažu saimniecības galvgalī – darbi skolās, jauns tirgus laukums un ceļi

Uldis Prancāns

Vasaras pēdējā mēneša iesākumā jāiespringst saimniecisko darbu jomā, lai nākamie mēneši jau būtu mazliet brīvāki.

 

 

 

 

 

– Kāpēc ir tik daudz pamestu mājdzīvnieku?

Artūrs Eiduks no Ogres:

– Varbūt tāpēc, ka cilvēki, kuri līdz ar mājdzīvnieku iegādi reizē uzņemas arī atbildību un pienākumus, netiek ar to galā? Man pašam ir suns Leo, bet nevaru iedomāties, ka es to pamestu…

 

 

Pankūkas no tomātiem? Kāpēc gan nē…

Pankūkas no… tomātiem?

Agate Gavare

Kad siltumnīcās jau lielā vairumā nobrieduši pašaudzētie tomāti, jāsāk domāt, kā šo gardo dārzeni, kas bioloģiski ietilpst augļu jeb ogu grupā, savā ēdienkartē iekļaut pēc iespējas interesantāk. Varbūt tieši tas ir īstais brīdis, lai izceptu tomātu pankūkas?

 

 

Vasaras nogale – pamesto suņu un kaķu laiks

Dzintra Dzene

Rosos dārzā. Dzirdu, kāds mani sauc. Pienāku pie žoga, tur sveša, gados pajauna sieviete uz velosipēda. Viņai rokās mazs kaķēns. Sieviete jautā, vai es nezinot, kam kaķēns varētu piederēt vai kurš viņu gribētu ņemt? Braukdama ar riteni, ielas galā, šosejas malā esot izdzirdējusi kādu ņaudam. Apstājusies uz zālē pamanījusi mazo kamoliņu. Kaķītis acīm redzami ir mājas kaķēns – tīru kažociņu, spodrām actiņām, labi barots un, galvenais, vēl nav paguvis iepazīt cilvēku ļaunumu – kad sieviete apstājusies viņu paņemt, nevis šņākdams mucis prom, bet priecīgs devies pretim.

Valsts amatpersonu deklarācijas: D.Širovs, I.Vecziediņa un Dz.Žindiga

Ritvars Raits

«OVV» ar Daini Širovu, Ilgu Vecziediņu un Dzirkstīti Žindigu noslēdz Ogres novada pašvaldības domes deputātu valsts amatpersonas deklarāciju par 2018.gadu izpēti.

Konstatē neatbilstošu VIN numuru

29.jūlijā CSDD Ogres nodaļā Ogrē, Austrumu ielā, veicot agregātu numuru salīdzināšanu puspiekabei «SCMITZ» no Igaunijas, konstatēts, ka iekaltais VIN numurs neatbilst rūpnīcas oriģinālam. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Ja sunim piesūkusies ērce – jārīkojas!

Agate Gavare

Izplatīts viedoklis, ka gadījumā, ja sunim piesūkusies ērce, var pat pagaidīt, kamēr tā pati izkritīs, jo dzīvniekam nekas slikts nenotiks. Tomēr tā nebūt nav, jo, mainoties gan klimatiskajiem apstākļiem, gan sabiedrības paradumiem, arī Latvijā populāras kļūst slimības, kuras iepriekš nebija šeit novērojamas, piemēram, babezioze un borelioze.