Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 6.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Divu stundu laikā Indulis Trapiņš (centrā) ticis pie jauna vietnieka.

Ikšķiles novada deputātu sastāvā notikusi rokāde

Marta Poga

Trešdien, 4.decembrī, Ikšķiles novada pašvaldības deputāti pulcējās uz domes ārkārtas sēdi, kurā steidzamības kārtā skatīti pieci jautājumi. Rezultātā notikušas vērā ņemamas izmaiņas domes deputātu un amatpersonu sastāvā.

 

 

 

 

– Kādos gadījumos tautas vēlēts deputāts varētu atteikties no mandāta?

Ilze Andriksone no Ķeipenes:

– Labprātīgi neviens neatteiksies. Jāsavāra kapitālas ziepes, lai tas notiktu… Tādus cilvēkus gan vajadzētu izmest no «tautas kalpu» saimes.

 

 

Labklājības ministre Ramona Petraviča (no labās).

Ramona Petraviča: «Mana prioritāte ir pensionāri»

Dzintra Dzene

Aizvadītajā nedēļā Ogrē viesojās LR Labklājības ministre Ramona Petraviča, kura vizītes noslēgumā kopā ar KPVLV Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Ati Zakatistovu un Parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītāju, ogrēnieti Ievu Krapāni tikās ar iedzīvotājiem, lai pastāstītu par aktualitātēm un atbildētu uz jautājumiem.

 

 

 

Samuels Gintars Dzalbs kopā Agru Bērziņu (no labās) un Ligitu Milleri.

Award jaunieši var aizvien vairāk!

Uldis Prancāns

Pagājušās nedēļas nogalē VEF Kultūras pilī notika pasākums «Award dalībnieki – var!», kura ietvaros jaunieši saņēma Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu.

 

 

 

 

 

Lasmanim (no kreisās) jautājumu uzdod Smirnovs.

Ķegumieši diskutē par Administratīvi teritoriālo reformu

Ritvars Raits

3.decembrī Ķeguma Tautas namu apmeklēja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces padomnieks Madars Lasmanis, lai, tiekoties ar Ķeguma novada iedzīvotājiem, atbildētu uz viņu jautājumiem par drīzumā gaidāmo Administratīvi teritoriālo reformu.

 

 

 

Sarmīte Viļuma ar saviem dziedātājiem.

Ikšķiles «Puķuzirnim» divi diplomi un «Grand Prix» Valmierā

Ritvars Raits

Valmierā jau ceturto reizi notika jauno izpildītāju konkurss «Dziesmu virpulis». Ar lieliskiem panākumiem tajā piedalījās Ikšķiles bērnu vokālais ansamblis «Puķuzirnis» Sarmītes Viļumas vadībā, vienā vecuma grupā iegūstot Sudraba diplomu, bet citā – Zelta diplomu un Lielo balvu.

 

 

Ogres NSC vecuma grupas U14 komanda.

Ogres NSC jauno handbolistu komandām ražīgs novembris

Ritvars Raits

Ogres novada Sporta centra handbola treneris Andris Sosnars informē, ka pagājušajā mēnesī vecuma grupu U14 un U12 handbolisti ar atzīstamiem panākumiem cīnījušies gan Latvijas jaunatnes čempionātā, gan Skolēnu spartakiādē, kur pārstāvēja Jaunogres vidusskolu.

 

 

 

Labākie snaiperi.

Snaiperi sadalījuši Patriotu kausus

Ritvars Raits

30.novembrī Ogres novada Sporta centra šautuvē vienas dienas laikā notika pat divas sacensības – par Patriotu kausu cīnījās gan tie snaiperi, kuri izmanto mazkalibra šautenes, gan tie, kuri labāk šauj ar pistolēm. Sacensībās ar mazkalibra šautenēm triumfēja Andrejs Leonovičs un Laila Miķelsone, bet ar pistolēm – Atis Ratnieks.

 

Kā izdzīvot padomju cilvēku?

Jānis Arvīds Plaudis

«Un atskan «Nē!»,/ Skarbais un striktais!/ No padomju cilvēka/ Padomju cilvēkam/ Pa ģīmi liktais.» (I.Ziedonis, citēju pēc atmiņas). 21.gadsimts. Laiki mainās, bet cilvēki… ak vai! Dažas neaizmirstamas epizodes.

Lauksaimniekus godina saietā Ķegumā

Uldis Prancāns

30.novembrī Ķeguma Tautas namā notika ikgadējais Ogres lauksaimnieku saiets – godam nopelnītā balle, ko organizēja Ogres lauksaimnieku apvienības vadītājs Aivars Broks.

Izsaka draudus

2.decembrī I. Ogrē, Mālkalnes prospektā, izteikti draudi. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Mums jābūt kopā!

Rita Auziņa, Ogres Latviešu biedrības priekšsēdētāja

Pēc pārcelšanās uz jaunajām telpām Ogres novada Sociālajā centrā, 28.novembra pēcpusdienā, Ogres Latviešu biedrībā pulcējās ieinteresētās personas, lai atskatītos uz šī gada veikumu un pārrunātu turpmāk darāmo.