Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 6. janvāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

* Ķegumā gadu mijā izvarota sieviete

Sieviete ar vīrieti iepazinusies iepazīšanās vietnē un abi vienojušies kopīgi sagaidīt Jauno gadu, taču randiņš izvērties drausmīgs. Vīrietis viņu sagaidījis, būdams alkohola reibumā, un viešņu izvarojis.

* Slimnīcas morgā Rīgā sajauc mirušos

Pamatīgu šoku piedzīvoja kāda ģimene Lielvārdē, kad bēru dienā konstatēja – no slimnīcas morga atvestā, mammas drēbēs tērptā sieviete nav viņu mamma! Kaps stāv izrakts, bet mammas ķermenis pazudis. Policija sākusi kriminālprocesu, bet slimnīca – dienesta izmeklēšanu.

* Notiesāts nemākulīgais baznīcas remontētājs

Ar Zemgales rajona tiesas Ogrē spriedumu būvspeciālists Ivans Kravecs atzīts par vainīgu Lielvārdes Romas katoļu baznīcas ēkas sabojāšanā. Baznīca avārijas situācijā nonāca remontdarbu laikā, nemākulīgi veicot ēkas pamatu stiprināšanas darbus.

* Jaunās ģimenes cena > 1 000 000 EUR

Pieņemot, ka no divu jaunu cilvēku kopā sanākšanas brīža līdz trešā bērniņa pieaugšanai paiet savi divdesmit gadi un šī jaunā ģimene sasniegusi vidēju situētības līmeni, kopējās izmaksas lēšamas virs viena miljona eiro. Par neveikli pieteikto bezbērnu nodokļa atjaunošanas ideju.

* Dāvāt prieku sev un 53 bāreņiem

Jau vairāk nekā 30 gadu Latvijas Bāreņu biedrība gada nogalē aicina uz kopēju pasākumu bērnus, kuri palikuši bez vecāku gādības. Arī šajā gadu mijā sadarbībā ar Ogres novada Sociālo dienestu un Ogres novada Bāriņtiesu uz sirsnīgu tikšanos bija aicināti bērni bāreņi un viņu aizbildņi.

* Ieskats pašu veidotās vides projektos

Konkursā «Veidojam vidi ap mums Ogres novadā» pagājušajā gadā īstenotas dažādas iedzīvotāju idejas. Vairākas no tām saistītas ar tūrisma objektu labiekārtošanu un infrastruktūras uzlabošanu. OVV jau vēstīja, ka arī šogad konkurss norisināsies, bet iedvesmai – atskats uz pērn paveikto.

* Dzīvokļu īpašniekiem iespēja izpirkt zemi

Privatizēto dzīvokļu īpašnieki daudzdzīvokļu mājās, kuras atrodas uz citai personai piederošas zemes, un līdz ar to pastāv piespiedu dalītais īpašums, varēs izpirkt mājai funkcionāli nepieciešamo zemi par kadastrālo vērtību.

* Trīs ogrēnieši iekļauti Latvijas peldētāju izlasē

Jaunais gads ar lielisku ziņu sācies peldēšanas klubam «Ogre» . Uzreiz trīs šā kluba audzēkņi – Arīna Goļikova, Emīlija Kraukle un Jānis Dzirkalis – iekļauti Latvijas jauniešu izlases kandidātu sarakstā.

* Laime ir kustībā un centībā. Stiprais stāsts

Tīnūžos un tuvākajā apkārtnē būs grūti sameklēt cilvēku, kurš nepazītu Ludmilu Jēkabsoni, jo tieši viņa vairākām vietējo paaudzēm vispirms Turkalnē un pēc tam Tīnūžos kopumā teju 45 gadu garumā palīdzējusi iemīlēt grāmatas un uzturēt dzīvas lasīšanas tradīcijas.

——————————————————————————-

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!