Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 6.novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres Mākslas skolas (OMS) darbinieki bija parūpējušies par gaismas akcentiem pie OMS.

«Latvijas Goda aplis» noslēdzas Ogrē

Dzintra Dzene

Sestdien, 3.novembrī, Ogrē norisinājās pasākums «Goda aplis Ogrē», kas tika rīkots sadarbībā ar biedrību «Staro 100». Tā ietvaros ikvienam interesentam Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Mākslas zonā, Vasaras dārzā, pie Ogres Mākslas skolas un Brīvības ielas gājēju zonā bija iespēja vērot dažādus gaismas objektus. Savukārt ONKC Lielajā zālē uz noslēguma pasākumu bija ieradušās Goda saimnieces un saimnieki no visiem novadiem, kur iepriekš noticis festivāls «Latvijas Goda aplis».

 

 

Projektā «Bērniem drošs» veiksmīgi, skaisti un veselīgi materializētās ieceres elementi un kopējā ainava.

Suntažos – bērniem drošs žogs

Uldis Prancāns

Ogres novada pašvaldības projektu konkursā «Veidojam vidi ap mums» godam nopelnīto finansiālā atbalsta iespēju izmantoja un sekmīgi īstenoja dzīvē projekta «Bērniem drošs» iniciatīvas un darba grupa – «Suntažu vidusskolas vecāku atbalsta biedrība». Savus pienākumus veica projekta koordinatore Ināra Melne, kā arī Aija Strazdiņa un Agnese Brauna.

 

 

 

 

«Gada skolotāja balvas 2018» laureātu kopbilde.

«Gada skolotāja 2018» balva – Santai Padedzei, Vitai Braunai, Artūram Priževoitam, Inetai Rumpēterei

Uldis Prancāns

2.novembrī Ogres novada Kultūras centra Deju zālē ceturto gadu pēc kārtas risinājās pasākuma «Gada skolotājs 2018» balvu pasniegšanas ceremonija, kurā vairākās nominācijās tika godināti Ogres novada izglītības iestāžu pedagogi.

 

 

 

– Ko jūs sagaidāt no jaunās Saeimas?

Gatis Štauers no Ogres:

– Lai deputāti pēc iespējas mazāk strīdas un kašķējas savā starpā, lai aizmirst par savām ambīcijām un pēc iespējas ātrāk sāk produktīvi strādāt mūsu – Latvijas tautas labā!

 

 

Diskusijas dalībnieces apbrīno Natālijas Loginas (vidū) adītos dūraiņus.

Tīnūžu «Tīna» rosina diskusiju par cimdiem

Ritvars Raits

3.novembrī Tīnūžu Tautas nama Lietišķās mākslas studija «TĪNA» bija saaicinājusi rokdarbnieces uz diskusiju «Cimdi», ziņo Ikšķiles novada pašvaldība. Šis pasākums zināmā mērā sasaistīts ar visā valstī izsludināto akciju «Cimdotā Latvija», kas tiek rīkota par godu Latvijas simtgades svinībām.

 

 

 

 

Ģimeņu pēcpusdienā bija visdažādākie uzdevumi, ar šo galā mēģina tikt ogrēnieša Ulda Švēdes vadītā komanda.

Ogres stadiona hallē notikusi pirmā ģimeņu pēcpusdiena

Ritvars Raits

Svētdien, 4.novembrī, Ogres novada sporta centra hallē norisinājās līdz šim vēl nebijis pasākums – ģimeņu pēcpusdiena ar nosaukumu «Saldāka dzīve Tev un man!».

 

 

 

 

 

Kartupeļi, sīpoli, olas, siers – tā top kartupeļu kotletes.

Kas var būt garšīgāks par kartupeļu pankūkām? Kartupeļu kotletes!

Agate Gavare

Mums visiem garšo kartupeļi, sevišķi, ja no tiem uzceptas pankūkas. Kā izrādās, no šī veselīgā dārzeņa var pagatavot vēl vienu ne mazāk gardu ēdienu – kartupeļu kotletes.

 

 

Kāda būs politiķu dāvana simtgadē?

Dzintra Mozule

Rakstnieku savienība un citi tālredzīgi ļaudis ceļ trauksmi: rokas nost no latviešu literatūras stundām! Ja uz jaunā mācību priekšmeta «Drāma» rēķina samazināsim to skaitu, noplicināsim jauniešu spēju izteikties latviski. Vai mūsu rītdienas redzējums ir cilvēks, kurš pārzina pulkas svešvalodas un tehnoloģijas, bet savā dzimtajā mēlē nespēj saganīt kopā piecus teikumus? Vai šāds lēmums neskan kā nāves spriedums mums pašiem jau pavisam drīz?

Šodien darbu sāk 13.Saeima

Agate Gavare

Šodien, 6.novembrī, pulksten 10.00 uz pirmo sēdi sanāks 13.Saeima. Saskaņā ar Latvijas Republikas Satversmi jaunievēlētā Saeima sanāk uz pirmo sēdi novembra mēneša pirmajā otrdienā, kad arī beidzas iepriekšējās Saeimas pilnvaras.

Ikšķiles novada pašvaldība iekļuvusi konkursa finālā

Ritvars Raits

Noslēgusies konkursa «Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018» pirmā kārta. To sekmīgi pārvarējusi Ikšķiles novada pašvaldība, kas iekļuvusi starp deviņām finālistēm. Par uzvaru konkursā ikšķiliešiem būs jākonkurē ar Daugavpils, Jēkabpils un Jūrmalas pilsētas pašvaldību, Alūksnes, Olaines, Ozolnieku, Preiļu un Siguldas novada pašvaldību.

Deg pirts

3.novembrī konstatēts, ka Ikšķilē, Dzeņu ielā, dega pirts.

Kā uzturēt možu garu un labu pašsajūtu?

Inga Cīrule

Gadiem ritot, organisms noveco, un tā sekas var būt jūtamas visdažādākajos veidos – kādam samazinās imūnsistēmas pretošanās spējas, citam pavājinās redze, zūd dzirdes asums, vēl kādam pavājinās atmiņa. Taču procesu ātrumu var būtiski samazināt, bet dzīves kvalitāti un ilgumu pagarināt, ieviešot ikdienā veselīgus paradumus.