Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 7.februāra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 7.februāra numurā:

* Kultūras kanona konkursā, godājot latviešu valodu, uzvar Ogres Valsts ģimnāzijas komanda

Konkursa uzvarētāji – OVĢ komanda – Laura Žukova, Maruta Sosnare, Matīss Teodors Seleckis un viņu skolotāja Vineta Oboznaja, kura pasniedz kultūras vēsturi, kulturoloģiju un vizuālo mākslu, savas plānotās performances – izstādes realizēšanai ieguva galveno balvu un dāvanu kartes (katru 150 eiro vērtībā no „Merķeļa drukas darbnīcas” un veikala „Depo”).

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* „Topošo absolventu vizītkartē”: Sirsnīgie, atsaucīgie un radošie ķeipenieši!

* Vilnis Naglis: „Gribētos cerēt, ka sabiedrība mainās uz labo pusi”. 4.februāra publikācijas turpinājums

„Diemžēl nereti bērns tiek izmantots kā ierocis vecāku savstarpējā cīņā šķiršanās procesa laikā. Ir sievietes, kas apzināti raksta iesniegumus policijai, ka viņu vīri pret bērniem veikuši seksuāla rakstura noziegumus, bet vīri raksta iesniegumus, ka šādas darbības veikuši sievu jaunie draugi. Tajā brīdī, kad tiek rakstīts iesniegums, vecāki nemaz nedomā, savstarpējais naids aptumšo saprātu. Katru šādu signālu policijas darbinieki pārbauda ļoti skrupulozi. Vēlāk ekspertīzē tiek pierādīts, ka nekāda seksuālā vardarbība nav notikusi, bet, lai nonāktu līdz šādam secinājumam, vai esat padomājuši, kam bērnam jāiziet cauri? Tas ir milzīgs pārdzīvojums – tās ir ekspertīzes, pratināšanas, un skumjākais tas, ka šo pārdzīvojumu viņam sagādājuši paša vecāki, kuri nespēj civilizēti izšķirties. Es varu tikai aicināt: pirmām kārtām tomēr padomāt par bērnu, nevis savu ambīciju apmierināšanu,” saka VP RRP Ogres policijas iecirkņa priekšnieks Vilnis Naglis.

Lūk, raksta apakšvirsraksti: * Pērn apcietinājums piemērots 16 personām; * Pirms sūtīt kailfoto citai personai, nopietni jāpadomā; * Jauniešu vidū popularitāti iegūst košļājamā tabaka; * Točku skaits ir sarucis; * Ielu pie sarkanās gaismas šķērso pat policijas klātbūtnē; * Bezvēsts pazudušo meklēšanā jāiesaista pat NBS gaisa spēki.

Vairāk – 7.februāra laikrakstā.

* Saeimas komisija nobalsojusi par Ikšķili Ogres novada sastāvā

„Uzsāktā kampaņa par Salaspils un Ikšķiles apvienošanos ir iniciēta tikai un vienīgi no atsevišķām šaurām politiskām grupām savās savtīgās interesēs. Man jums nav jāstāsta, ka līdz šo deputātu viedokļu paušanai būtībā neviens Salaspilī par novada pievienošanu Ikšķilei vispār nebija dzirdējis. Vēl vairāk, par to arī ikšķilieši nekad nav dzirdējuši un nekad nav pauduši kādu viedokli daudzajās Ikšķiles novada rīkotajās akcijās – iedzīvotāju nobalsošanās un citās,” raksta Salaspils novada pašvaldības izdevums „Salaspils Vēstis”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!