Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 7.jūlija numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 7.jūlija numurā:

* Ogrē durvis vērusi pirmā mākslas galerija “Ceturtā priede”

„Domājot par galerijas nosaukumu, radās ideja izmantot Ogri un tās ģerboni ar trīs priedēm, un tapa nosaukums „Ceturtā priede” ar čiekuru logotipā jeb priedes sākumu ar neizbēgamu dilemmu: kas bija – pirmais čiekurs vai priede? Ar mākslas galerijas palīdzību vēlos aicināt cilvēkus labāk iegādāties gleznas un keramikas izstrādājumus, kas ražoti tepat Latvijā, kuros ielikta sirds un dvēsele, nevis pirkt masveida produkcijas kanvas. Protams, otrs ir izcel saulītē un gaismā mākslinieku radītos darbus. Jo ierasti tos ierauga tikai tuvākais draugu loks. Tā nu esiet aicināti Mākslas telpā „Ceturtā priede” – vietā, kur dzimst māksla,” saka Sanita.

* Satiksmei slēgts Skolas ielas posms Ogrē no Pirts ielas līdz Brīvības ielai;

* Lūdz palīdzēt ogrēnietei Guntai Odriņai

Labdarības organizācija „Ziedot.lv.” mājaslapā publicēta informācija ar lūgumu ziedot ogrēnietes Guntas Odriņas ārstēšanai. Guntai ir 38 gadi, saticīga, saliedēta un laimīga ģimene, kurā aug 13 un 17 gadus veci bērni, taču ģimenes ikdienu un ierastās gaitas ir satricinājusi Guntas slimība.

Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Lielvārdiete Genovefa Laizāne laimējusi 1500 eiro;

* Meņģeles saimniecības pīlāri – Zvanu ezera meniķi un trošu tilts;

* Sportiski mākslinieciskie “Ķeipenes svētki vasaras plaukumā”

Jau agrā rīta stundā puķu mīļi un pagasta pensionāru kopas “Avotkreses” pārstāves izveidoja kopīgu ziedu skulptūru. Sekoja daudzveidīga, veselīgi saistoša sporta programma – pludmales volejbola mači, foto orientēšanās sacensības ģimenēm, radošās apvienības “Jogitas pasākumi” izrāde bērniem “Ķepu patruļas aizraujošie piedzīvojumi”, “Maratons apkārt Ķeipenei 2020”, “Mazo skrējiens 2020”…

Svētku sportiskie rezultāti – jaunajā “OVV”.

* Iepazīsti Lauberes pagastu!

* Praktiski un noderīgi: interesantas idejas aukstajai zupai; mazsālīti gurķi gruzīnu gaumē; kā pagalmā vai dārzā ierīkot vietu grilam?

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!