Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 7. oktobra numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

* Novadā būs vienādi apbalvojumi

 

Pašvaldības, lai godinātu savus iedzīvotājus par īpašiem sasniegumiem un ieguldījumiem, pasniedz apbalvojumus dažādās nominācijās. Pēc reģionālās reformas, izveidojoties vienam – Ogres – novadam, arī apbalvojumi turpmāk būs vienādi.

* Esam tāda kā treneru komanda

Pēc dažu gadu pārtraukuma, kad Ogrei nācās iztikt bez lielā futbola, mums atkal ir sava komanda – «Ogre United». Par sezonas mērķiem stāsta spēlējošais treneris RAIVIS RUBĪNS.

* Plauža burvīgās pievilcības varā

Tuvākā un tālākā apkārtnē Plaužu ezeru ļaudis dēvē par Plaudi – vienkārši un negrozāmi. Sarunaa ar Plauža saimnieci Agitu Celmiņu.

* Deju kolektīvs «Ķegums». Dziesmu svētku iedvesmots

Dziesmu svētki ir katra dejotāja zvaigžņu stunda. Emocionālais pacēlums, kas ir šajā notikumā, tas ir pāri visam. Tā ir alga un balva par paveikto mēģinājumos, dejai veltīto laiku un mīlestību.

* Kārlis Padegs. Dendijs ar cigareti

Novadniekam, izcilajam gleznotājam Kārlim Padegam, kurš jau 16 gadu vecumā Krapes pagasta «Kaņepēnos» sarīkojis savu pirmo personālizstādi, 8. oktobrī ir 111. dzimšanas diena.

* Kas drīkst rīkoties ar mantojumu, kamēr tas vēl nav pieņemts

Nomirst tuvinieks, un mantinieki sāk kārtot mantojuma lietu. Laiks, kādu notārs var izsludināt, lai pieteiktos mantojumam, var būt līdz pat gadam. Kurš šajā laikā rīkojas ar mantojumu, kurš kārto rēķinus?

———————————————————————————–

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!