Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 8.aprīļa numurā:

[ A+ ] /[ A- ]

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 8.aprīļa numurā:

* Dainis Pandars: “Ir jāsāk ar atgriešanos pie Dieva”

Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs Dainis Pandars un viņa ģimene – sieva Liene un bērni – no ceļojuma uz Zviedriju paguva atgriezties mājās pēdējā dienā, pirms tika slēgta satiksme pāri valsts robežai, un ir godprātīgi aizvadījuši divas nedēļas pašizolācijā.

“OVV” aicināja uz sarunu D.Pandaru par to, kāds bijis šis laiks, kādas pārdomas raisījis un kādā noskaņā šogad sagaidīsim Lieldienas, kad svētku dievkalpojumi visu konfesiju kristiešiem valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ būs jāvēro attālināti – ar TV vai interneta vietņu starpniecību.

“Draugi mūsu ģimeni uzaicināja ciemos uz Zviedriju, uzdāvināja avio biļetes. Bijām jau lidostā izlidošanas zonā, kad uzzinājām par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un to, ka visiem, kas atgriezīsies no ārzemēm, divas nedēļas būs jāpavada pašizolācijā. Nolēmām tomēr lidot.”

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Taurupē atvērts jauns zobārstniecības kabinets, kurā strādā daktere Iveta Vīgante;

* Mazozolu „Elksnīšos” – tālredzība, pakāpeniska izaugsme un paaudžu pēctecība

Altum” Centra reģiona vadītāja Diāna Lopeta, vērtējot z/s „Elksnīši” attīstību, uzsver trīs būtiskākos principus. Pirmais – saprātīga un gudra darbības plānošana, piesaistot valsts atbalsta instrumentus. Otrais – pakāpeniska attīstība pa soļiem, izveidojot stabilu biznesa modeli, kur bizness samērojams ar risku. Bet trešais – Gunta Pētersona iegūto zināšanu un vecāku pieredzes izmantojums.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Ogrēniete Valdmane-Krastiņa laimē 9500 eiro;

* Taurupietis Elvis Veinbergs – Latvijas nākotnes cerība skeletonā?

Ņemot vērā, ka treniņi skeletonā notiek Siguldā, Veinbergs pēc 7.klases pabeigšanas Madlienas vidusskolā pārcēlies uz Siguldu, kur tagad mācās Siguldas vidusskolas 10.klasē. Dzīvošana projām no ģimenes puisi agri radinājusi pie patstāvības – viņam jāspēj ne tikai patstāvīgi mācīties, bet arī parūpēties par sevi – gan grīdu izslaucīt, gan drēbes izmazgāt, gan omleti vai pankūkas sev uzcept. Lai gan jāsaka, ka ar patstāvību un mērķtiecību Elvim problēmu nav. To apliecina arī viņa pirmais treneris Jevgēnijs Liepa, kurš zina pastāstīt, ka jaunais sportists nav jāmudina ne trenēties, ne mācīties. Puisim ir pareiza domāšana, spēcīgs raksturs un lieli mērķi.

Vairāk – jaunajā „OVV”.

* Praktiski un noderīgi: Dēstus audzēju „olu podiņos” – čaumalās.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!