Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 8.novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Sapulcē tika diskutēts par Ogres vecupes apsaimniekošanas noteikumu izstrādi.

Diskutē par Ogres vecupes tālāko attīstību

Dzintra Dzene

Otrdien, 5.novembrī, Ogres novada pašvaldības speciālisti ikvienu interesentu aicināja uz sapulci par Ogres vecupes jeb tautā sauktā Varžu dīķa apsaimniekošanas noteikumu izstrādi.

 

 

 

 

– Vai jau gatavojaties Valsts svētkiem??

Kristiāna Līva Līcīte no Taurupes:

Madlienas Mūzikas skolā mēs gatavojamies ne tikai valsts svētkiem, bet arī skolas 30 gadu jubilejai – mācāmies vairākus skaņdarbus un dažādas kora dziesmas. Taurupes skolā arī gatavojamies koncertam, kā arī tradicionālajam konkursam «Es mīlu tevi, Latvija».

 

Ikšķiles komanda «Izturība» ceļā uz Monblāna virsotni.

Komanda «Izturība» – ekspedīcijā «Izturība Monblānā 2019»

Ritvars Raits

Aizgājušās vasaras pēdējā mēnesī «OVV» ziņoja, ka Ikšķiles komandas «Izturība» pārstāvji dodas ekspedīcijā «Izturība Monblānā 2019», kuras laikā viņiem paredzēti treniņi Francijas kalnos, kāpšana Monblāna virsotnē (4808,72 m virs jūras līmeņa) un dalība vienā no zināmākajiem kalnu taku skrējieniem pasaulē «Ultra-Trail du Mont-Blanc®» (UTMB®).

 

 

Rinalds Sirsniņš.

BK «Ogre» jau septiņas uzvaras septiņās spēlēs

Ritvars Raits

Par pirmo komandu, kas «Pafbet» Latvijas – Igaunijas basketbola līgā šosezon izcīnījusi septiņas uzvaras, kļuvusi BK «Ogre», 6.novembra vakarā savā laukumā ar 94:78 sakaujot turnīra pastarīti «Latvijas Universitāti». Fantastisks ogrēniešu rindās bija snaiperis Rinalds Sirsniņš, kurš ne tikai guva 20 punktus, bet arī izdarīja 17 rezultatīvās piespēles. Pa 19 punktiem pretinieku grozā sameta Jānis Pozņaks un Rihards Zēbergs.

 

Konkursa «Latvijas vecmāmiņa 2019» finālistes.

Konkursa «Latvijas vecmāmiņa» dalībnieces uzstājas Tīnūžos

Ritvars Raits

2.novembrī Tīnūžu Tautas namā bija pulcējušās konkursa «Latvijas vecmāmiņa 2019» 15 finālistes, lai piedalītos pasākumā «Mantojums paaudžu paaudzēs», kurā viņas izrādīja savus tautas tērpus un prezentēja dzimtas kokus.

 

 

 

Katram dalībniekam tika pa kādam našķim.

Ģimeņu dienas pasākumā tiešām ir jautri

Ritvars Raits

2.novembrī Ogres novada Sporta centra lielajā hallē valdīja jautrība un sacensību azarts. Tur jau otro reizi notika biedrības «SK Skrējiens» rīkotais pasākums ģimenēm ar maziem bērniem, kam šoreiz bija dots nosaukums «Neesiet kautri, šeit būs jautri!».

 

 

 

Arvis Laganovskis (no kreisās) un Rolands Ivanovs (no labās).

HK «Ogre» savu astoto panākumu gūst Jūrmalā

Ritvars Raits

6.novembrī Latvijas «SynotTip» handbola Virslīgas līdere HK «Ogre» viesojās pie komandas «Jūrmalas Sports», ko turnīra atklāšanas mačā savā laukumā bija pārspējusi ar 25:24. Arī šoreiz pārāki izrādījās ogrēnieši, kas Jūrmalas handbolistus pieveica ar 29:23. Rezultatīvākas Ogres komandas rindās ar astoņiem vārtu guvumiem bija Arvis Laganovskis.

 

 

 

Lielvārdes pamatskolas sporta skolotāja Pētera Imša audzēkņi.

Triju novadu skolēni sacenšas stafetēs un tautas bumbā

Ritvars Raits

Pēc pārtraukuma, kas bija saistīts ar rudens brīvlaiku, atsākušās Skolēnu sporta spēles. 6.novembrī Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadu izglītības iestāžu 4. un 5.klašu sportiskākie zēni um meitenes pulcējās Ogres novada Sporta centra hallē, lai sacenstos stafetēs un tautas bumbā.

 

 

No tumsas allaž izaug gaisma

Dzintra Mozule

Šajā vēlajā, tumšajā Latvijas rudenī daļa pēc saules un D vitamīna pošamies uz siltajām zemēm. Bet kā to padarīt gaišāku tepat, savās mājās? Turklāt laikā, kad plašsaziņas līdzekļi pārpilni ar vajadzīgu, taču smagu informāciju.

Aiztur aizdomās par sievietes nolaupīšanu

Dzintra Dzene

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VPRRP) Ogres policijas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka 1.novembrī rītā Tīnūžu pagastā nolaupīta sieviete, kuru bijušais dzīvesbiedrs iesēdinājis automašīnā un aizvedis uz Līvāniem.

Graudu kaltē – gruzdēšana

5.novembrī graudu kaltē Ķeipenes pagastā konstatēta gruzdēšana 0,5 kvadrātmetru platībā.

Angļu valodas olimps iekarots

Mūsu starpnovadu angļu valodas mācību olimpiādē 10-12.klašu audzēkņiem septiņu uzdevumu veikšanā piedalījās 21 «globālās mēles» pārvaldītājs.

Automašīnas jāsagatavo tumšajam un aukstajam gadalaikam

Agate Gavare

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) apkopojusi septiņus vienkāršus, bet ļoti svarīgus ieteikumus, kas autobraucējiem palīdzēs sagatavot savus spēkratus gada tumšajiem un aukstajiem mēnešiem.

Internets lieto jau 85,4% Latvijas mājsaimniecību

Agate Gavare

Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) ikgadējās iedzīvotāju aptaujas par informācijas un komunikāciju tehnoloģiju lietošanu liecina, ka Latvijā joprojām pieaug tādu mājsaimniecību īpatsvars, kurās pieejams internets. 2019.gadā internets ir jau 85,4% mājsaimniecību.

Tumšās šokolādes gaiši veselīgais piedāvājums

Uldis Prancāns

Zināms, ka mūsu ļaunāko ienaidnieku trijotne izskatās balta un nevainīga, bet patiesībā ir no slēpņa pacietīgi uzglūnošas «nāvītes» – sāls, cukurs un tauki…