Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 8. novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

* Lauberē cūku skaits dubultosies

Ir dota zaļā gaisma SIA «Baltic Pork» cūku audzēšanas kompleksa «Rukši» pārbūvei Lauberes pagastā, kas ļaus kompleksu paplašināt un dubultot tajā esošo cūku skaitu.

* Ukraina jāsāk atjaunot, vēl karam turpinoties

Tāds bija galvenais secinājums Latvijas Pašvaldību savienības organizētajā seminārā. Latvijas pašvaldībām bija iespēja nepastarpināti pārrunāt iespējas piedalīties Ukrainas atjaunošanas procesos.

* Lakati un lelles Tīnūžos

Tīnūžu Tautas namā – vestibilā apmeklētājus sagaida lielākas un mazākas krāšņi sapostas smukumlellītes. Līdzās tām – Lietišķās mākslas studijas «Tīna» meistaru darinātie lielie lakati.

* Arī Ikšķilē pie baznīcas augs Glika ozols

Latvijas evaņģēliski luteriskā Baznīca, atzīmējot Reformācijas piecsimtgadi, dažādās Latvijas vietās plāno kopumā iestādīt 500 ozolu. Viens no tiem jau aug Ikšķilē, pa trim Madlienā un Meņģelē.

* Toms Akmeņlauks: «Latiņa vienmēr jāliek augstāk»

Pasaules čempionātā Šveicē mūsu valsts vīriešu florbola izlases sastāvā viens no pieredzējušākajiem ir uzbrucējs TOMS AKMEŅLAUKS – Lielvārdes florbola audzēknis.

* Iespēlētu izrādi var garšīgāk nospēlēt

Suntažu amatierteātra «Sauja» aktieris VALENTĪNS ŽALKOVSKIS ir ekskavatorists, kurš izcilu sava amata biedru spēj atpazīt, paskatoties, kā viņš strādā. Atslēga ir vieglums un vienkāršība. Tāpat kā teātrī.

———————————————————————————

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!