Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 8.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Projekta komandu un «Vesels kā rutks» ietvaros saņemtie T krekliņi.

Taurupes pamatskola bagātina sporta inventāru

Uldis Prancāns

Ogres novada pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums» dāvāto iespēju kārtējais, visnotaļ pozitīvais, sabiedriski nozīmīgais rezultāts – iedzīvotāju grupa «Skolotāji un tētis» veiksmīgi īstenojusi fizisku nodarbību un saprātīgu dzīvesveidu rosinošu projektu «Vesels kā rutks».

 

 

 

Izrāde rit raiti.

Ar viesizrādi Salas novadā

Nora Ivanova, Lielvārdes Pensionāru biedrības priekšsēdētāja

Ar viesizrādi Salas novada Sēlpils pagastā Lielvārdes Pensionāru biedrība noslēdza senioru teātra «Paši» šīs vasaras viesizrāžu tūri Latvijas novados.

 

 

 

4.oktobrī, kabineta atvēršanas svētkos.

Madlienā – Montesori kabinets «Mazais pētnieks»

Uldis Prancāns

Madlienas bērnudārzā «Taurenītis» iedzīvotāju grupa «Mūsu bērniem», iegūstot Ogres novada pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums» finansiālo atbalstu, veiksmīgi īstenojusi savu ieceri un 4.oktobrī atklājusi Montesori kabinetu «Mazais pētnieks».

 

 

– Cik liela nozīme darba tirgū nākotnē būs robotiem?

Inga Nikolajeva no Ogres:

– Par to robotizāciju es esmu dzirdējusi diezgan daudz. Domāju, ka pēc gadiem 10-15 varbūt pat pusi no visiem darbiem veiks roboti.

 

 

Lielvārdes novada pašvaldības policijas jaunais priekšnieks Artis Mundurs.

Lielvārdes novada pašvaldības policiju vadīs Artis Mundurs

Ritvars Raits

Vakar, 7.oktobrī, notika Lielvārdes novada pašvaldības domes ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija tikai viens jautājums – par iecelšanu pašvaldības policijas priekšnieka amatā. Ar visu 11 klātesošo deputātu atbalstu par vietējās policijas priekšnieku tika iecelts Artis Mundurs.

 

 

 

Birzgalieši ar smaidu un sajūsmu gatavo ziedu laternas.

Birzgalieši apgūst ziedu laternu gatavošanas prasmi

Ritvars Raits

Pagājušā mēneša nogalē Birzgales Tautas namā pulcējās 11 pagasta iedzīvotāji, lai piedalītos vietējās biedrības «JADARA» rīkotajā radošajā nodarbībā «Ziedu laternas».

 

 

 

 

Nominācijas «Gada pedagogs sākumskolā» laureāte Solvita Zirne (pirmajā rindā vidū).

Ikšķiles novadā trīs titula «Gada pedagogs 2019» īpašnieces

Ritvars Raits

4.oktobrī Skolotāju dienas noskaņā Tīnūžu Tautas namā jau desmito reizi norisinājās Ikšķiles novada pašvaldības rīkots pasākums «Gada pedagogs». Šoreiz par titula «Gada pedagogs 2019» īpašniecēm kļuva trīs izglītības darbinieces – Dace Seimanova, Solvita Zirne un Ilze Krastiņa.

 

 

 

Uzvarēs darbinieks vai robots?

Dzintra Dzene

Oktobra sākumā Latvijas Bankas organizētajā gadskārtējā starptautiskajā tautsaimniecības konferencē eksperti diskutēja par darba tirgus nākotni Baltijā. Konferencē pārspriestais izraisa pārdomas.

Lielvārdiete Inga Sārta ziedo mazturīgo ģimeņu bērniem

Lielvārdes iedzīvotāja Inga Sārta, kura nesen svinēja skaistu savas dzīves jubileju, šos svētkus izmantoja, lai paveiktu labu darbu – palīdzētu sava novada mazturīgo ģimeņu berniem tikt pie rakstāmrīkiem un citiem mācību piederumiem.

Pārvietojas bez atstarojošas vestes

2.oktobrī A. Ķeguma novadā, pa autoceļu Rīga – Daugavpils, diennakts tumšajā laikā ārpus apdzīvotas vietas brauca ar velosipēdu bez gaismu atstarojošas vestes vai citiem gaismu atstarojošiem elementiem. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

«Apēd divus ābolus ik dienu un dakteri nevajadzēs nevienu»

Uldis Prancāns

Lai gan ģeniālais mākslinieks – rudens – jau košā sārtumā iekrāsojis kļavas un bērziem dāvājis dzeltenu ietērpu; patriotiskā – sarkanbaltsarkanā tonī nobrieduši ir nereti noniecinātie, bet tik un tā vieni no pasaules dārzu populārākajiem iemītniekiem, veselīgie un garšīgie āboli.

Sumināti «Madlienas Veselības apļu 2019» uzvarētāji

Uldis Prancāns

Mūsdienu jaunās paaudzes vairākumam brīvā laika pavadīšanas prioritāte diemžēl nav fiziskas aktivitātes, skriešana, riteņbraukšana, peldes vismaz četru silto mēnešu garumā, slēpošana, slidošana ziemas periodā un aizrautīgas sporta spēles.

Lietas, kam nebūtu vietas jūsu mājoklī

Agate Gavare

Viss, kas atrodas mūsu mājoklī, tā vai citādi saistīts ar saimnieku zemapziņu, vēlmēm un nākotni. Tiesa, ne katra lieta vai manta, kas atrodas mūsu mājā vai dzīvoklī, ir laba un var nest veiksmi – diemžēl ir lietas, kas darbojas tieši pretēji. Gribat – ticat, negribat – nē…