Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 9. decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

* Padarīt pasauli labāku

«Gada balvu cilvēku ar invaliditāti atbalstam» saņēmusi arī biedrība «Tepat un kopā» no Ikšķiles, kā arī lielvārdieši – nodibinājums Kultūras un izglītības fonds «Upe».

* Kad palīdzība ir neatliekama. Dzīvību glābēji

Lielā saruna ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Ogres brigādes vadītāju Jūliju Fominu. «Ja varētu, es pat atvaļinājumā neietu, jo darbs ir mana sirdslieta».

* Apmaksāts «Covid-19» tests – tikai noteiktos gadījumos

Saistībā ar valstī veiktajam izmaiņām «Covid-19» testēšanas algoritmā mainījusies arī pie Ogres slimnīcas novietotās mobilās laboratorijas noslodze un darba laiks.

* «Tagad man būs trīs brīvdienas pēc kārtas»

Ogrēnietis Aivars Puriņš 8. decembrī, uzstādīja interesantu rekordu. Viņš 1000 dienu pēc kārtas trenējās vieglatlētikā. Saruna ar vecmeistaru par šo viņa rekordu un citiem sasniegumiem sportā.

* Viņi rada lietas un vērtības

Gatavojoties Ogres novada Uzņēmēju dienai, pašvaldība apzināja vietējos uzņēmējus, mājražotājus un amatniekus, kas ar saviem ražojumiem padara mūsu ikdienu ērtāku, gardāku un skaistāku. Vērtīgi pieredzes stāsti!

* Minimālā alga kāps, bet nekāps. Skaidrojums

Pēc vairāku gadu diskusijām ir pieņemta Direktīva par adekvātām minimālajām algām, taču Latvijas minimums arī pēc janvārī gaidāmā pieauguma būs teju zemākais Eiropas Savienībā.

* Latviešu skatuves glezniecības pamatlicējs Jānis Kuga

Viņš tiek uzskatīts par vienu no latviešu scenogrāfijas iedibinātājiem. Arī Latvijas Nacionālā teātra telpu noformējuma autors dienai, kad 1918. gada 18. novembrī tika proklamēta Latvijas valsts.

———————————————————————————

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!