Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 9.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Goda sardzē pie jaunā cieņas un atceres objekta Kaspars Kurmēns (no kreisās), topošais jaunsargs Kristers Reimanis, Edgars Skuja, kā arī projekta koordinators Edgars Kalnriekstiņš.

Piemiņas plāksnes Meņģelē – novadniekiem, augstu valsts apbalvojumu saņēmējiem

Uldis Prancāns

Ogres novada pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums» ietvaros iedzīvotāju darba grupa «Tiesaskalns» (koordinators Edgars Kalnriekstiņš, Skaidrīte Šmite, Vija Kauliņa, Uldis Šmits, Kaspars Kurmēns) īstenojusi projektu «Reiz bija tāds laiks».

 

 

 

 

 

 

Kopš aizvadītās nedēļas iedzīvotāji pastaigām var izmantot atjaunoto Ogres aizsargdambi.

Atjaunotais Ogres aizsargdambis atvērts iedzīvotājiem

Dzintra Dzene

Aizvadītajā nedēļā daudzi ogrēnieši jau varēja izbaudīt pastaigu pa atjaunoto Ogres aizsargdambi, kurš faktiski ir pabeigts. Turpinās vien tā pēdējie labiekārtošanas darbi.

 

 

 

 

Ogresgalā savu pilsoņa pienākumu izpildīja Ogres novada pašvaldības domes deputāts Jānis Iklāvs un viņa dzīvesbiedre Liene.

Mūspusē vēlētāji izvēlas Nacionālo apvienību, JKP un «Attīstībai/Par!»

Ritvars Raits

6.oktobrī Latvijā un arī ārvalstīs notika 13.Saeimas vēlēšanas. Visvairāk balsu ieguva sociāldemokrātiskā partija «Saskaņa», vēl parlamentā iekļuva arī politiskā partija «KPV LV», Jaunā konservatīvā partija, «Attīstībai/Par!», Nacionālā apvienība «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un Brīvībai/LNNK», Zaļo un Zemnieku savienība, kā arī Jaunā Vienotība. Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novados gan nedz «Saskaņa», nedz «KPV LV» neieguva visvairāk balsu.

 

 

 

 

– Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Līga Veikšāne-Blaua no Ogres:

– Man, kā vienmēr, ir vilšanās, ka visvairāk balsu ieguva «Saskaņa». Saraksts, par kuru balsoju es, arī iekļuva Saeimā, bet gribējās, lai tam būtu vairāk balsu. Cerēsim, ka jaunā Saeima uzlabos mūsu dzīvi…

 

 

Lielvārdes Mākslas un mūzikas skolas bērnu koris «Lielvārde» pēc uzvaras festivālā «Bratislava Kantat II».

Bērnu koris «Lielvārde» pieskandina Bratislavu

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā Lielvārdes Mūzikas un mākslas skolas bērnu koris «Lielvārde» savu pedagogu Baibas Kleperes un Evitas Konušas vadībā devās uz Starptautisko koru un orķestru mūzikas festivālu Bratislavā «Bratislava Kantat II». Turneja izrādījusies vairāk nekā veiksmīga – «Lielvārde» izcīnīja Zelta diplomu un galveno balvu, bet kora mākslinieciskā vadītāja Baiba Klepere un diriģente Evita Konuša ieguva žūrijas speciālbalvu kā festivāla labākās diriģentes.

 

 

 

Kad dzīvojam Paradīzē

Anita Zeiliņa

Kad dzīvojam Paradīzē, daudzi likumi (iespējams, ka pat visi likumi) uz mums neattiecas. (Paradīzē neesmu dzīvojusi, tāpēc rakstu – iespējams).

KNAB soda pašvaldības bijušo izpilddirektoru

Ritvars Raits

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informē, ka 2018.gada augustā par administratīvo pārkāpumu, kas izdarīts 2016.gada nogalē, sodīts Ikšķiles novada pašvaldības bijušais izpilddirektors Juris Rudens.

Uzsākt autoceļa uz Ogresgalu remontdarbus

Autoceļa Ogre – Viskāļi – Koknese (V996) posmam no Ogres līdz Ogresgalam (3,40. –9,84. kilometrs) uzsākti sen gaidītie remontdarbi.

Ķeguma novada bibliotēka nosvinējusi savu 70 gadu jubileju

Ritvars Raits

1.oktobrī Ķeguma novada bibliotēka nosvinēja savu 70 gadu jubileju. Sirsnīgajam pasākumam bija dots nosaukums «Mēs esam vieta, kur satikties».

Rada bojājumus margām

Saņemta informācija, ka 9.augustā Ogrē, Krasta ielā, radīti bojājumi peldošās skatuves margām. Uzsākts kriminālprocess.

Beciņu salāti

Ritvars Raits

Ogrēniete Tatjana atklāja vienu no savām receptēm – kā pagatavot gardus sēņu (beciņu) salātus.

Saaukstēšanās sezona sākusies agrāk nekā ierasts

Dana Dadze

Šogad saaukstēšanās sezona sākusies agrāk nekā ierasts, jo pēc karstās vasaras salīdzinoši strauji pienāca rudens ar tam raksturīgiem laikapstākļiem.

Valsts nodrošinātā juridiskā palīdzība

Zane Greidiņa, Juridiskās palīdzības administrācijas Juridiskās palīdzības nodrošinājuma nodaļas juriskonsulte

Juridiskās palīdzības administrācija informē par valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības saņemšanas iespējām, nosacījumiem un kārtību.