Laimestu 100 000 eiro apmērā paturēs noslēpumā

[ A+ ] /[ A- ]

Laimestu 100 000 eiro apmērā paturēs noslēpumā

VAS «Latvijas Loto» informē: kāda sieviete mājās skatījusies filmu, bet reklāmas pauzē nolēmusi internetā iegādāties Simtgades loterijas biļeti. Spontānais lēmums izrādījās necerēti veiksmīgs – tika laimēti 100 000 eiro. Laimīgais simbols: «Ķimeņu siers». Sieviete, noformējot laimestu, atklājusi, ka par savu veiksmi nevienam neteikšot, bet naudu tērēs nekustamā īpašuma iegādei.

Laimētāja stāstīja, ka ļoti veiksmīgo biļeti viņa iegādājusies tieši pusnaktī, bet reģistrēta tā tikusi Saulgriežu naktī. Sievietei tik grūti bijis noticēt, ka patiešām laimēti 100 000 eiro, ka šī iemesla dēļ viņa tonakt tā arī neesot iemigusi….

Savukārt otrie Ziemassvētki necerēti veiksmīgi izvērtušies kādam vīrietim Vidzemē, kurš pa ceļam uz laukiem iegādājās vairākas momentloterijas, tajā skaitā arī Modes biļeti, kura viņam atnesa 55 000 eiro lielu laimestu. Vīrieti uzreiz pārņēmis šoks, kas mijies ar neticību. Uzreiz pēc laimesta noformēšanas vīrietis norādīja, ka viņš vēl neesot paguvis apdomāt, kā tērēs naudu. «Noteikti gan padalīšos ar vecākiem,» atklāja laimētājs.