Latvijas Pasts izdos tradicionālās Ziemassvētku sērijas pastmarkas

[ A+ ] /[ A- ]

Latvijas Pasts izdos tradicionālās Ziemassvētku sērijas pastmarkas

Latvijas Pasts 15.novembrī izdos trīs jaunas pastmarkas tradicionālajā sērijā Ziemassvētki. Ziemassvētku tematikai veltīto filatēlijas izdevumu dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva. Jaunās pastmarkas sākotnēji varēs iegādāties lielāko pilsētu pasta nodaļās, kā arī Latvijas Pasta e-veikalā https://veikals.pasts.lv/. Interesenti par pirmās dienas zīmogošanas iespējām aicināti rakstīt uz e-pasta adresi: filatelija@pasts.lv. Līdz ar tām radīta arī īpaša svētku aploksne 1000 eksemplāros.

Katrai no pastmarkām ir atšķirīga nominālvērtība un tirāža. Pastmarka ar nominālvērtību € 1,00 ir paredzēta vēstuļu korespondences apmaksai svara kategorijā līdz 20 gramu Latvijas teritorijā, un tās tirāža sasniedz 500 000 eksemplāru. Pastmarka ar nominālvērtību € 1,42 atbilst vēstuļu korespondences apmaksai svara kategorijā līdz 20 gramu uz valstīm, kas atrodas 3.zonā, bet šīs pastmarkas tirāža ir 100 000 eksemplāru. Savukārt pastmarka ar nominālvērtību € 1,54 izdota 100 000 eksemplāru tirāžā, un tā atbilst vēstuļu korespondences apmaksai svara kategorijā līdz 20 gramu uz valstīm, kas atrodas 4.zonā.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!