«Latvijas Sirdsdziesma» pārceļas uz Lielvārdi

[ A+ ] /[ A- ]

16.jūnijā Lielvārdē, Rembates parkā, notiks šlāgeraptaujas «Latvijas sirdsdziesma» finālkoncerts, ko tiešraidē translēs Latvijas Televīzija. Līdz šim visus gadus šis pasākums norisinājās Ventspilī, bet nu nolēmis pārcelties uz mūsu pusi.

Lielvārdes novada Kultūras centra direktore Iveta Bule īsā telefonsarunā pastāstīja, ka iniciatīva rīkot «Latvijas sirdsdziesmas» finālu Lielvārdē nākusi no Latvijas Televīzijas puses. Piedāvājums bijis negaidīts, bet ļoti vilinošs, tieši tāpēc lielvārdieši nolēmuši to pieņemt, turklāt viņi cer, ka šlāgeraptaujas fināls Lielvārdē notiks ne vienu gadu vien. Tā kā par šo pasākumu vēl nebija zināms pagājušajā gadā, kad tika apstiprināts Lielvārdes novada pašvaldības budžets, Kultūras centrs bija spiests lūgt domi piešķirt papildfinansējumu 20 000 EUR apmērā. Pagājušajā trešdienā notikušajā domes sēdē deputāti šo lēmumu atbalstīja. Kultūras centra direktore ir pārliecināta, ka šos izdevumus izdosies atpelnīt, pārdodot biļetes uz pasākumu. Biļešu cena uz koncertu būs 10,00 EUR, tās sāks tirgot no pirmdienas, 4.jūnija.

Pasākums sastāvēs no trim daļām. Pulksten 19.00 sāksies koncerta iesildošā daļa, bet pulksten 21.25 – pats koncerts, kas tiks translēts TV tiešraidē. Spīdalas saliņa būs pārvērsta par vienu lielu skatuvi – viss būs pakārtots televīzijas vajadzībām, jo tiešraide būs skatāma visā Latvijā. Pēc «Latvijas sirdsdziesmas» fināla notiks zaļumballe, uz to gan paredzētas citas biļetes.

Ritvars Raits