Latvijas sporta deju čempionātā ogrēniešiem kauss

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres pamatskolas 4. klases skolēni Mairis Vigulis un Laila Šleiere un viņu treneris Sergejs Sinkins gandarīti par nule sporta deju čempionātā iegūto 2. vietu un kausu.

Sestdien, 29. janvārī, Siguldā notika Latvijas sporta deju federācijas rīkotās sacensības «Latvijas 2011.gada čempionāts 10 dejās». Sacensībās piedalījās 180 dejotāju pāri no dažādiem klubiem.

Par Latvijas čempiona titulu sacentās sporta deju pāri sešās vecuma grupās – bērni, juniori I, juniori II, jaunieši, pieaugušie, kā arī seniori.

Ogres 1.pamatskolas 4.klases skolēni Mairis Vigulis un Laila Šleiere izcīnīja godpilno 2.vietu «Juniori I» (1999.-1998. dzimšanas gads) vecumu grupā. Viņi pārliecinoši demonstrēja savu meistarību četrās dejās: lēnais valsis, kviksteps, ča-ča-ča un džaivs.

Pāris tikai šogad pārgāja uz Juniori I grupu, un tā kontā jau ir divi kausi. Pirmo kausu par izcīnīto 3.vietu M.Vigulis un L.Šleiere ieguva 15.janvārī, Rīgā, sacensībās «Ziema 2011». Par šādiem rezultātiem milzīgs paldies sakāms starptautiskās klases trenerim Sergejam Sinkinam, kurš pāri līdz pjedestālam aizvedis divu gadu laikā. Protams, panākumi nav iedomājami bez cītīga un neatlaidīga darba. Audzēkņu sniegums ir šāda darba rādītājs.

Treneris S.Sinkins ar cerībām raugās arī uz Gustavu Bergmani un Anniju Avotu, kuri braši apmeklē visas nodarbības un aktīvi piedalās Latvijas sporta deju federācijas rīkotajās sacensībās. Pāris ir piedalījies sešās sacensībās bērnu grupā līdz astoņu gadu vecumam un ieguvis jau četras pirmās vietas.

Foto no personiskā arhīva