«Laukiem būt» – uzņēmīgu jauniešu iespēja

[ A+ ] /[ A- ]

Jau astoto gadu Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina jauniešus vecumā no 18 līdz pat 40 gadiem piedalīties uzņēmējdarbības uzsākšanas mācībās «Laukiem būt!».

Pēc mācībām, kas notiks visā Latvijā, būs iespēja startēt uzņēmējdarbības konkursā, kurā labākie saņems naudas balvas. Pieteikšanās konkursam sāksies decembrī.

Kuldīgas pusē mācības jau norit, pārējā Latvijā (arī Ogrē) informatīvās dienas un mācības aktīvi sākas septembrī.

Vairāk vēsta LLKC Lauku attīstības nodaļas vadītāja Elīna Ozola: «Kāpēc jaunajiem, uzņēmīgajiem cilvēkiem vērts piedalīties? Tās nav tikai mācības un konkurss. Tās ir jaunas pazīšanās, jauni kontakti, pasākumi, kuros iegūt jaunus draugus un sadarbības partnerus. Mācības notiek 10 cilvēku grupā, kas nodrošina individuālu pieeju katram dalībniekam. Ir pieredzēti daudzi gadījumi, kad jaunie uzņēmēji savas īstās idejas atrod tieši mācību laikā, runājot ar citiem mācību dalībniekiem, lektoriem un mājās visu vēlreiz pārdomājot.»

Tuvākās plānotās informatīvās dienas Ogrē būs 24.septembrī. Sev tuvāko mācību vietu var atrast, sazinoties ar LLKC reģionālajiem konsultantiem visā Latvijā.