Līdz Ogres novada balvu izcīņai garo distanču skriešanā atlikušas trīs nedēļas

[ A+ ] /[ A- ]

Līdz Ogres Slēpotāju kluba rīkotajai «Ogres novada balvu izcīņai garo distanču skriešanā kopā ar HI-TEC», kas notiks 2010. gada 4. septembrī Ogrē, atlikušas trīs nedēļas. Visiem interesentiem gribam atgādināt, ka pasākums ir «tautas skrējiens», kas domāts gan augsta līmeņa sportistiem, gan tiem, kas skrien veselības uzlabošanai, vai «plezīra pēc».

Skrējiena maršruta apraksts:

Skrējiena starts un finišs paredzēts pašā Ogres centrā, pie Ogres novada kultūras centra, Brīvības ielā 15, kas ir apmēram 150 metrus no Ogres dzelzceļa stacijas un autoostas. Tas nozīmē, ka nokļūšana uz pasākumu ar sabiedrisko transportu ir ideāla!

Skrējiens sāksies pa Upes prospektu, pēc tam pa Krasta ielu, gar Ogres upes gleznainajiem krastiem. Turpinot distanci, skrējēji paskries garām slavenajam «līkajam tiltam», kas ved uz ne mazāk slaveno Ogres estrādi, dosies garām Pareizticīgo dievnamam, līdz vietai, kur kādreiz bija Ogres vecā estrāde, bet Padomju laikos svētku gājienu «finišs» ar komunistisku lozungu izkliegšanu un draudzīgu «Urrāā!!!» bļaušanu.

Paskrienot garām Luterāņu baznīcai, dalībnieki dosies līdz Ogres «baltajam namam» – Ogres novada domei, un tālāk pa Tīnūžu ielu, gandrīz līdz pašai Ogres/Ikšķiles ledus hallei. Mālkalnes prospekta un Tīnūžu ielas krustojumā distance sadalīsies: 5,1 km distances skrējēji dosies pa Zilo Kalnu prospektu līdz Ausekļa prospektam, paskrienot garām slavenajam «smilšu kalnam», pa kuru septiņdesmitajos gados lejā brauca motokrosisti, jo tur bija trase. Pa to laiku 11,4 km skrējēji dosies «izmest līkumu un paelpot svaigu gaisu» pa Ogres piepilsētas priežu mežiem, pa ceļam aplūkojot jauno ūdens atdzelžošanas staciju, bērnu sanatoriju, nonākot Ausekļa prospektā, kur distances atkal apvienosies.

Tālāk skrējiena maršruts ies pa Ausekļa prospektu, līdz Blāzmas ielai, pagrieziens pa kreisi, un burtiski pēc divdesmit metriem – pa labi uz Lapu ielu. Pa Lapu ielu skrējiena dalībnieki dosies tikai taisni – garām Jaunogres tirgum, šķērsos Mālkalnes prospektu, paskries garām bijušajai šautuvei, kur tagad iemitinājies dzērienu veikals, un turpinās ceļu līdz pašai Brīvības ielai. Finiša taisne atkal pašā Ogres centrā, pa skaisti izbūvēto Brīvības ielas gājēju daļu – līdz kultūras centram.

Sacensību «bāze» paredzēta Ogres novada kultūras centra foajē, kur būs pieejamas normālas tualetes un dalībniekiem iespējams atstāt personiskās mantas, kā arī saņemt dalībnieku numurus un sertifikātus par distances veikšanu. Turpat notiks apbalvošana un veiksmes spēle ar dalībnieku numuriem. Visiem bērnu skrējiena finišētājiem pārsteiguma balviņas no «Fazer».

Tagad pieteikties «klātienē» un samaksāt dalības maksu  var arī veikalā «GO SPORT», kas atrodas tirdzniecības centrā «DAUGA», darba laiks no 10:00 līdz 21:00.

Atgādinām, ka pieteikšanās par samazinātu dalības maksu tikai līdz 22. augustam! Pieteikties var: www.izturiba.lv.