Lemj par Ogres mākslas un Ogres mūzikas skolas apvienošanas uzsākšanu

[ A+ ] /[ A- ]

Lemj par Ogres mākslas un Ogres mūzikas skolas apvienošanas uzsākšanu

Dzintra Dzene

Ogres novada domes 23.janvāra sēdē kā papildjautājums bija iekļauts 21. janvāra Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas ārkārtas sēdē izskatītais lēmumprojekts par Ogres Mūzikas skolas un Ogres Mākslas skolas reorganizācijas uzsākšanu – skolu apvienošanu.

Deputāti ar balsu vairākumu apstiprināja minēto lēmumprojektu, kas paredz pakāpenisku abu profesionālās ievirzes izglītības iestāžu reorganizācijas uzsākšanu, kuru plānots pabeigt līdz jaunā mācību gada sākumam šā gada 1.septembrī. Paredzēts, ka līdz 28.februārim būs organizētas tikšanās ar abu mācību iestāžu pedagogiem un audzēkņu vecākiem, lai skaidrotu reorganizācijas procesu un būtību, kā arī ar reorganizāciju saistītie dokumenti tiks iesniegti atbildīgajām ministrijām saskaņojuma saņemšanai.

Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis uzsver, ka uzsāktā reorganizācija neietekmēs ne mācību procesu, ne pedagogu darbu, ne izglītības programmas, kas šobrīd tiek īstenotas abās mācību iestādēs. Reorganizācija vērsta uz abu mācību iestāžu administratīvo resursu apvienošanu, un pavērs plašākas iespējas piesaistīt finanšu līdzekļus jaunu programmu izveidei un mērķtiecīgai attīstībai, tāpat jaunu, profesionālu pedagogu piesaistei, tā rezultātā uzlabojot arī izglītojamo mācību nodarbību kvalitāti.

Vairāk par minēto reformu lasiet kādā no nākamajiem «OVV» numuriem.

Laikrakstu pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot kopā ar „Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!