«Fortūna» zaudē punktus Staicelē, «OSC/FK-33» – Valkā

[ A+ ] /[ A- ]

4. septembrī abas Ogres futbola komanda – «OSC/FK-33» un FK «Fortūna», aizvadīja Vidzemes reģiona 2010. gada 2. līgas futbola čempionāta 18. kārtas spēles. Spēlējot izbraukumā, «Fortūna» cīnījās neizšķirti ar Staiceles «Bebriem» (1:1), bet «OSC/FK-33» dalīja punktus ar FK «Valka» (2:2).

Divu punktu zaudējumu sāpīgāk varētu izjust fortūnieši, kuriem, kā izskatās, tas maksās bronzas medaļas – tagad viņi ieņem 5. vietu, bet uzvaras gadījumā būtu ielauzušies labāko trijniekā. Nu FK «Fortūna» futbolisti var cerēt tikai uz pretinieku klupieniem, ko atlikušajās četrās spēlēs var arī nesagaidīt. Vienīgos vārtus mūsējo labā Staicelē guva Mihails Miholaps, bet R.Samohvalovs un R.Solovjovs protokolā atzīmējās ar nopelnītiem brīdinājumiem.

«OSC/FK-33» labā spēlē ar FK «Valka» abus vārtus guva Maksims Ladigins. Dzeltenās kartiņas saņēma M.Ladigins un A.Jarovojs, bet D.Raguļskis nopelnīja sarkano un noraidījumu. Komandas 1. vieta turnīra tabulā ir samērā droša, jo tuvākie sekotāji atpaliek par pieciem punktiem, tomēr uztrauc tas, ka jau četras spēles pēc kārtas (ieskaitot Latvijas Kausa izcīņas maču) mūsējie nav uzvarējuši.

Nākamās spēles mūsējie aizvadīs savā laukumā. 8. septembrī «OSC/FK-33» Ogres stadionā uzņems FK «Priekuļi» futbolistus, bet 9. septembrī Ikšķiles Ādamlauka futbollaukumā FK «Fortūna» mērosies spēkiem ar FK «Ērgļi». Uzmanību, abām spēlēm sākuma laiks mainīts no pulksten 19 uz pulksten 18!